dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Moja CHOMICZOWKA

  2. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

  3. Dziennik budowy RENI

    Znowu wpadam w wir pracy, terminy konkursów i przetargów gonią jeden za drugim. Coś tam usiłuję kombinować z pracą dla młodego, nic na razie nie wiadomo ....
    Wreszcie po jakimś czasie jadę na budowę, wilgotnościomierz pokazuje aż 80 % wilgotności w powietrzu !!! Szpary zaczynają się odrobinkę zmniejszać. Nadzieja wkracza w moje serce, może choć trochę się poprawi estetyka. Podejmuję decyzję o założeniu listew podłogowych. Do tej pory pan L. nie chciał o tym ...
  4. Letni Wieczór Agi i Jarka

    Aha... mało brakło i bym zapomniał - mam też gotową wycenę kotłowni - kocioł Galmet EKO M Duo z bojlerem, kaloryferami, wszystkimi zaworami i termostatami do całego domu - ok 12,5 tys zł. Póki co jeszcze sięnad tym zastanawiam, bo jak już wcześniej wspominałem, myślę o Klimoszu, ale co wyjdzie czas pokaże...
    Jeśli kogoś by interesowała moja "przygoda" z "cudowną" firmą Arte, to mam świeże informacje. Komornik ustalił, iż w grudniu firma zakończyła ...
  5. Dziennik budowy RENI

    Przyjeżdżają fachowcy od montażu urządzeń agd. Mam nadzieję, że to szybko pójdzie, ale w miarę postępu prac wiem, że tylko dzień urlopu mnie ratuje. Do pracy wrócę późnym popołudniem, dużo spraw będzie czekało ....
    Tymczasem panowie montują płytę gazową i piekarnik. Zmywarka też jest poprawiana, trzeba drzwi trochę skorygować . Potem zlew w kolejce, nie tak szybko jak mi się zdawało ... w końcu jest wszystko gotowe i nic nigdzie nie kapie.
    I nagle .... ...
Strona 1 z 17