dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik avocado

    23 września 2004
    Dziś mamy powód do świętowania - Pierwszy Wpis w Dzienniku Budowy, uczynił go swą pewną ręką pan geodeta. Miałam obawy, że stracimy jedną piękną sosnę ale okazało się, że wykonawca jej nie naruszy. Pan Henryk był dziś pierwszy raz na działce, pilnował geodety i punktu zero ;) Ja mam do jutra przygotować moją wersję umowy i myślę, że najdalej w poniedziałek dojdzie do jej podpisania.
    Według projektu punkt zero jest 50cm nad ziemią, wydaje ...
  2. Nurniego dziennik

    23.09.2004
    Teraz jakoś tępo prac się spowolniło. Panowie kończą deskować więźbę został im tylko garaż. Murarze kończą ścianki działowe w środku.
    A i pogoda jakoś tak rozleniwia.
    Dzisiaj spotkaliśmy się na budowie z kolegą, który zajmuje się alarmami i obgadaliśmy całą instalcję. Zobaczymy jaka będzie cena :o u kolegi.
    System oparty na czujkach przyklejonych do szyb + kontaktrony. Widziałem te czujki na szybie u niego w domu i nawet ich nie ...
  3. Dziennik budowy RENI

    Dzisiaj rano pada deszcz, ale ja przed pracą jadę na budowę, bo wieczorem nie będę mogła, a nóż są ludzie.
    Są, są, tylko zbierają się do domu, bo doszli do wniosku, że deszcz nie przestanie padać. Zamieniam z nimi parę słów i biegnę do autobusu.
    Znowu dzień do tyłu, nie będzie płytek klinkierowych na kominach. Podobno do końca tygodnia ma padać. Wszystko przeciwko mnie, nawet pogoda, ale nic to, ja to wszystko przetrzymam ! :evil:
  4. Dziennik Ew-ka

    Żal

    Chyba każda z nas urządzając swoje mieszkanie chciałaby stworzyć w nim niepowtarzalny klimat i ciepło .Taki klimat udało mi się uzyskać w moim obecnym mieszkaniu ( poza łazienką ). Dzisiaj naszła mnie mała chandra związana z tym,że niedługo moje ,wypieszczone mieszkanko będzie tylko mglistym wspomnieniem .

    pokój gościnny




    kuchnia

    ...
  5. No to buduję - kolejny inwestor

    Chłopcy styropian położyli, kołkami zamocowali, siatką owineli, klejem pociągneli, listwy przy oknach i drzwiach zamocowli... Ale teraz do soboty przerwa - poprzedni inwestor chce się wprowadzać - więc do niego na jakis końcowy szlif. Oj, gdyby ten inwestor to nie był mój znajomy - to bym ich tak łatwo nie puścił. Ale nadzieja że znowu zaczną od poniedziałku bo zamówiony tynk akrylowy czeka oj czeka ....

    Ps. Kupiliśmy sobie, w prezencie, na rocznicę ślubu, aparacik ...
Strona 1 z 3