dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Chętnie odpowiem na pytania zainteresowanych budową domu za rogiem. Zapraszam tez do watku załozonego przez Kurpiarza
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...843&highlight=
  2. I ciągle pod górę-dziennik

    I kto chce to niech mówi,jest pod góre.
    Na chwilę zaświtała nadzieja-jest woda i kanaliza w drodze.Ile radości.Nie tak byc nie może od razu obuchem w łeb.Dotarłam do wykonawcy sieci,który mnie zorientował co do kosztów.Siadajcie 110.000 zł.Ja jestem najdalej od drogi czyli 230 m.Sasiedzi a jest nas czworo,zaczeli sie wyłamywać.A wezmą na przeczekanie kiedy to wodociąg zaistnieje i wtedy podłączą się juz za marne grosze.Nic z tego -ja tego cięzaru nie chcę sama dżwignąć.Mam ...
  3. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Nasz kibelek za chyba 200 zł i budka za 100 zł( koszt zamka i akcesoriów, itp). panowie budowlańcy zrobili sobie sami gratis.z blachy która od lat lezała na ogrodzie. Sami tez zrobilismy tymczasowe ogrodzenie ze słuków które także zalegaływ ogrodzie. Kszt 300 zł 9siatka autostradowa:)



    Zaczynaja sie roboty ziemne

    ...
  4. Pistacjowy zawrót g?owy :-) - dziennik Dabell

    24.10.2006r. wtorek
    Małżonek wyjechał wczoraj na trzy dni zostawiając mi samochód, więc niewiele myśląc po południu pojechałam szybciutko.... no wiecie gdzie? 8) ... pewnie, że wiecie :lol: .
    Nie mogłam się powstrzymać od obejrzenia efektów pracy naszej ekipy. przeżywam ogólnie straszne katusze, bo dysponujemy jednym samochodem, a mąż rano podrzuca mnie do pracy po drodze i jedzie do swojej. Zrozumiałe więc, że to własnie on jedzie prosto po pracy na budowę, ...
  5. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

Strona 1 z 7