dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. kabelki zdjęcia

    Tak to wygląda.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20121024_173319.jpg
Wyświetleń:	239
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	144012   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20121024_173230.jpg
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	144013   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20121024_173143.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	102,5 KB
ID:	144014   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20121024_173359.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	144015  
  2. Wielkie sprzątanie

    Panowie dziś skończyli malowanie, toteż pożyczyłam od nich wielki techniczny odkurzacz i latałam z nim po parterze jak szalona. Wypierdzieliłam wszystkie folie zakrywające podłogi i w końcu moim oczom ukazały się dawno nie widziane płytki Są śliczne.

    Zamontowali nam też światła. Reflektorki między kuchnią i salonem, lampę w korytarzu i listwę led nad ścianką z płytkami gipsowymi.

    Dziś też pojawił się zlew w łazience. Tak zlew Potem ...
  3. kabelki

    Położyliśmy kabelki grzejne. Jeden dzień z mężem połowę domu, drugą dzisiaj ja sama. Rozumiecie , ja sama! Jeśli to będzie wszystko działało to się opiję z radości. Kable położyliśmy na foli do podłogówki wodnej, w devi powiedzieli, że tak można. Właściwie facet który przyjechał zrobić wstępną wylewkę (2 - 3 cm) na której miały być kable zaproponował folię pod kable. Podobno robił takie ogrzewanie w Austrii, tam jest popularne. No i tak właśnie wspólnie, ...
  4. Wpisy w dzienniku.

    Już doszłam do tego dlaczego posty nie przechodzą do drugiego wątku.

    Będę tylko tam pisać- jakoś mi łatwiej

    Pozdrawiam i zapraszam.

    Renata.
  5. Okna wstawione

    Okna wstawione (Sokółka). Nawet ładne, choć moje zdanie jest takie: po co brać okna drewniane w kolorze białym kiedy nie widać, że to drewno? Ale małżonka się uparła i są.

    Okno tarasowe nawet ostatnio otworzyłem. Z lekką taką niepewnością, ale się otworzyło Działa !! Inne się nie otwierają bo nie mają klamek, muszę dopiero zamontować.

    Tymczasem budynek ociepla się od zewnątrz. Poszło 20 cm styropianu 0.33 Termo Organiki. Kawał roboty ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ocieplenie, okna Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2