dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Gdyński Koliberek Basi Z.

    Dzisiaj dostaliśmy wreszcie informację, że w poniedziałek bank zaprasza nas na podpisanie umowy kredytowej :D
    Z jednej strony bardzo mnie to cieszy, gdyż cała procedura trwała naprawdę długo. Z drugiej zaś martwię się. Nigdy nie zaciągałam tak wielkiego kredytu :o No, ale też nigdy nie budowaliśmy domu :P

    Również dzisiaj zadzwonił mój wykonawca z informacją, że wrócą do nas dopiero za dwa tygodnie, a nie w przyszłym, jak to wstępnie ustalaliśmy. ...
  2. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    No i stało się, ekipy pchają się drzwiami i oknami, A przez ostatni miesiąc zastój. O co tu chodzi...
    Ale nie będę się zastanawiał, tylko budujemy, teraz na pierwszy ogień pójdą tynki, przykryją one instalację elektryczną, porobiłem sporo fotek ścian z instalacją i mam nadzieję, że się w tym wszystkim nie pogubimy. A nie dość, że porobiłem fotki to jeszcze je wydrukowałem i kolorowymi flamastrami pogrubiłem trasy kablowe i puszki. Wszystko widać I klasa. Polecam ...
  3. Tam gdzie rosną Magnolie

    TRAWA !! - tzn cd. tematu "ogród" .....minął miesiąc...

    Tytułowa trawka rośnie 8), sobie pięknie a że posiana została (tzn pierwszy jej fragment :wink: , bo sialiśmy etapami) dokładnie 4 tygodnie temu,to zbliża się pora jej koszenia
    Kosiarkę nabyliśmy, benzynka nalana, magiczne 10 cm trawka przekroczyła, tylko czasu w ciągu dnia nie ma ....a po ciemku kosić nie można :cry:,
    ach tylko tą pierwszą tak się przeżywa...:lol: :wink:
    ...
  4. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Nie udaje mi się dziś dojść do porozumienia z fotosikiem i moim komputerem. Zdjęć nie uda mi się dziś wkleić. A takie fajne zdjęcia :evil:

    Np. zdjęcie podłogi w salonie - z widokiem na hol. Całość została już dziś położona. Zostały jekieś małe kawałki przy łazience i pokoju gościnnym. Nie można było dziś tego skończyć, bo trudno tam się dostać, jak wszystkie kafle świeżo położone. Jutro już będzie tam można łazić, więc panowie dokończą. ...
  5. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Nie udaje mi się dziś dojść do porozumienia z fotosikiem i moim komputerem. Zdjęć nie uda mi się dziś wkleić. A takie fajne zdjęcia :evil:

    Np. zdjęcie podłogi w salonie - z widokiem na hol. Całość została już dziś położona. Zostały jekieś małe kawałki przy łazience i pokoju gościnnym. Nie można było dziś tego skończyć, bo trudno tam się dostać, jak wszystkie kafle świeżo położone. Jutro już będzie tam można łazić, więc panowie dokończą. ...
Strona 1 z 10