dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ~dom anny

    :( moje detektywistyczne działania zakończyłam na wymyślaniu scenariusza najbardziej pasującego do rzeczywistości .

    A żeby cię ...pomyślałam ... złodzieju wstrętny......:evil:

    Ścianki fundamentowe budują się pięknie.



    Niestety już 4 transport bloczków fundamentowych zamówiłam na jutro a każdy poprzedni po 700 sztuk.

    Nic to ..... ścianki ...
  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Cytat Napisał sipatka
    Przyszedł mój kocio kochany na pieszczoty. Przed chwilką jeszcze spał jakby całą noc balował. Jak te koty mogą tyle spać?! Ciekawe czy widział ktoś kota co cierpi na bezsenność? Sorki meg że taka dygresja - nie gniewasz się co? :oops: Niedawno przeżywaliśmy chwilę obaw o jego zdrowie, bo strasznie zaczął chudnąć. Wybraliśmy się do pana doktorka i wszystko oki. kotek się po prostu starzeje. Dostał leki na apetyt, witaminki, homeopatię a my - rachunek - 100 zł :o :o
    ...
  3. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    25zł........ zastrzyki sa tańsze :wink: a witaminki droższe :wink: Izuniu, że zacytuję twojego męża, ale wam namieszali z tymi dachówkami..... nie powiem. trzeba być twardym nie mientkim... wybierzcie to co wam pasuje a nie to co panu akurat zalega na magazynie.
  4. Ballada o domu

    No i ofioliowane:

    I jeszcze mini ale koparka nam wyrównuje i przerzuca w chałupie, no!

    No a wczoraj poubijali, czyli fachowo zagęszczali, to co wcześniej nawieźli z całej okolicy ':-?'

    ... że też mi sie nie rzuciło to wcześniej w oczy - toż tu czegoś brakuje! To WC dla gości, a gdzie odpływ kanalizacji? I dopływ wody???
    ...
  5. Dziennik Myszy- reaktywacja

    Umywalka przyjechała. Jeszcze nie rozpakowałam tego cuda.Moze jutro.Dzis na tapecie były podłogi. Czuje się całkowicie wypruta wyborem drewna.




    ...
Strona 1 z 20