dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ostatnia porcja zaległych zdjęć













    ...w tym momencie chciałbym nadmienić i jednocześnie się ...
  2. Kolejne zdjęcia

  3. Zdjęc część dalsza

    Na pierwszym planie inwestor ...czyli ja dalej mój pomocnik. Przy okazji nadmienię że 95% prac wykonujemy sami










    ...
  4. Od początku

    Witam wszystkich forumowiczów

    Projeky "Karmen II" zaczęliśmy realizować w maju 2011 roku. Jako, że realizujemy go własnymi siłami jesteśmy obecnie dopiero na etapi płyty. Na wstępie wypisze zmiany jakie wprowadziliśmy.

    1. Piwnice

    Domek jest praktycznie cały podpiwniczony (bez kuchni i jadalni). W miejscu gdzie był garaż jeszcze nie do końca jesteśmy pewni co będzie, najprawdopodobniej zostanie podzielone na narzędziownię ...
  5. rolety zewnętrzne nad łukami???

    mój kochany mąż zauważył, że nad naszymi łukami nie ma już miejsca na kasetony rolet kocham słońce, ale czasem chcę przed nim uciec - bez rolet??? Byłam zła - myślałam, że panowie muszą zburzyć dopiero co wymurowane piękne łuki!!! Pan od okien przyjechał i zaproponował kasetony schowane w izolacji zewnętrznej - musi być tylko "grubsza" ok. 20 cm, ale cóż niech będzie czy 15 czy 20 - egal! Problem załatwiony!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Foto0506.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	117589   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Foto0537.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	117590   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Foto0544.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	93,1 KB
ID:	117591  
Strona 1 z 2