dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NIKOLA a-nity dziennik

    papierki do pnb leżą drugi tydzień, jeszcze nikt do nich nie zajrzal :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ,dziś laskawie zostalo dopisane olówkiem pilne :( ,ciekawe co dalej mam dzwonić za tydzień, bo jak przychodzę to pana chyba denerwuję :o :o :o
  2. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    To ostatni post,który piszę przed wprowadzeniem się do Granacika.Później będę miała utrudniony dostęp do internetu, bo zostanie on podłączony wraz z kablówką za około miesiąc.Ale nie kończę prowadzenia dziennika, bo budowa jeszcze niezakończona. No i zajmę się wnętrzem domu, więc będą nowe zdjęcia, ale nie tak od razu. Gotówka już rozdysponowana do końca, więc czekamy na zwrot Vat-u aby położyć puc,parapety i klinkier na zewnątrz.
    Dziś cały dzień zajęło ...
  3. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Rady mi trzeba.
    Rozmyślam sobie nad powieszeniem czegoś w sypialni. Czy iść w takie klimaty tzn. kolory na "obrazach" zbliżone do ścian np.
    COŚ TAKIEGO
    czy nie rób tego kochana i wybierz inne kolory?

    Na podwórku powstała nowa budowla.
    Dla Bezana.
    Jak się uprze i będzie chciał w niej mieszkać to go przecież siłą do domu nie zaciągnę :wink: .
    Mam teraz czyste sumienie gdy wyjeżdżamy i zostawiam go na podwórku. Ma się ...
  4. Jaspis domek Agi i Leszka

    Mijają kolejne dni i już nie mogłem się doczekać kiedy moji szpece będą robić przygotowania do lania płyty.Między czasie zrobiłem sobie wycieczkę do elektrowni aby złożyć wniosek o przyłącz.Na miejscu usłyszałem szokującą wiadomość że elektrownia ma czas realizacji zlecenia do 6 miesięcy bo musi ogłosić przetarg,to moim zdaniem jest chore bo z góry wiedzą kto będzie to robił.Tak się składa że mam super sąsiada który użyczył mi prądu na czas budowy.Koszt przyłącza ...
  5. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Trzeba się wreszcie zabrać za uzupełnianie dziennika. Bo to wstyd.
    Ale tacy byliśmy zmęczeniu tym szybkim budowaniem, że normalnie już na nic nie mieliśmy siły. Teraz odreagowaliśmy i zabieramy się do roboty.
Strona 1 z 15