dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wymarzony domek?!

    Majątek zliczony, tak czy inaczej meble do kuchni trzeba będzie wziąść na raty, na szczęście nie będą zbyt uciążliwe bo i meble nie za drogie. Zmieniła się trochę koncepcja wyboru płytek i terakoty, głównie do kuchni, łazienka pozostaje bez zmian , inny będzie układ płytek na podłodze, może nawet zamieszczę moje piękne rysunki :lol: które na Pani w sklepie zrobiły niewątpliwe wrażenie- mogliśmy przynajmniej bez problemu wyliczyć ilosć konkretnych płytek i dekorów, ...
  2. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Z braku nowosci budowalych napisze cos o nas i naszej okolicy :)

    Tulalismy sie po wynajmowanych mieszkaniach placac po 1000 zl innym, i rozgladalismy sie za kredytami i kupnem jakiegos mieszkania. jesze 3 lata temu byly takie warunki kredytowe, ze przy naszych pensjach nie chcieli nam dac nawet kredytu pola :) Na szczescie swiat idzie do przodu i my tez przy okazji :) Jakies 1,5 roku temu powstal pomysl, zeby zamiast placic za wynajem wprowadzic sie do domu tesciow, gdzie w ...
  3. wielki las

    3.12.2005 -
    Cytat Napisał wilcza75
    ... wstąpiłem, po cieśli/stolarzy, żeby dogadać się wsprawie zrobienia podbitki, szczytów, ganku, parkietu, schodów itd. Zaczęło się byle jak. Witając się z nimi o 8:30, poczułem, że zionie od gości niczym z gorzelni. Musieli już z rana "podleczyć się" po męczącej nocy. Później okazało się , że nie są to majstry, o których myślałem. Sądziłem, że ludzie ci wykańczali w drewnie domek znajomego(solidnie i tanio), tymczasem to nie byli
    ...
  4. Tam gdzie rosn? Magnolie

    Nasze prace związane z domkiem od początku idą nierównym tempem, po burzliwej naradzie nad projektem szybciutkie złożenie zamówienia w biurze (co by się nie rozmyślić i od nowa nie przeglądać setek projektów). W piątek 10 lutego odbieramy nasze "4 egzemplarze" i wielka radość z tej pierwszej namacalnej rzeczy dotyczącej domku zostaje przytłumiona informacjami z "banków" o utrudnieniach w otrzymaniu kredytów (od 1 kwietnia świetny żart na prima aprilis, przychodzicie ...
  5. Dziennik budowy maravy i spólki

    Nasz przyszły dom ma prawie 180m2.Użytkowe poddasze i garaż w bryle. Na dole wiatrołap,salon, łazienka , kuchnia ze spiżarnią, przejście do kotłowni pod schodami. Spiżarnia powstała przez mój upór.Uparłam się,bo chcę mieć w kuchni mało szafek.Tylko tyle ile trzeba,a nie zabudowane całe ściany - tak jak teraz w bloku - ze względu na brak miejsca.Wszystkie gary i rupiecie,które muszą być w domu będą miały swoje miejsce w spiżarni.
    Za to w kuchni będzie stół i ...
Strona 1 z 2