dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Wielkie sprzątanie, tyle kurzu to jeszcze nie widziałam :o :o :o :o
    Kiedy zrobiliśmy przerwę, to sąsiadka, zaczęła wycierać parapety zewnętrzne :oops:
    Już chciałam krzyczeć, żeby poczekała, bo jeszcze nie skończyliśmy............
    Tu Michał zamiata. Zebraliśmy chyba z pół worka cementu w proszku :lol: :lol:

    A tu ja przenosiłam drewno na inne miejsce :)
    Było tak... ...
  2. Piętrowy z piwnicą - amatorski projekt własny

  3. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    16 LIPIEC 2009
    Jezioro -> Z samego rana umówiliśmy się na wiercenie studni. Jadąc na działkę po drodze mijam wielkie kałuże, połamane gałęzie i poszarpane liście. Okazało się, że znów przeszła nawałnica. Powstało jezioro, a jego głębokość prawie sięga kolan :evil:
    MASAKRA!!! (jakby to powiedziała koleżanka S. z pracy)
    Jest czwartek, a do poniedziałku woda nie wyschnie.

    18 LIPIEC 2009
    Jezioro -> Bierzemy sprawy w swoje ręce.
    Nie chcąc czekać, ...
  4. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    13 LIPIEC 2009

    Jezioro wyschło! -> Mija kolejny tydzień. Ogólnie świeciło słońce, a padało sporadycznie. Jeziorko wyschło. Tego dnia jesteśmy umówieni z kierownikiem i murarzem. Ponieważ murzarz kończy prace na innej budowie ustalamy, że u nas rozpocznie od początku przyszłego tygodnia, tj od 20 lipca!!!.
  5. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 26-09-2009 - 22:25 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    pluteq pozwoliłam sobie przekleić Twój wpis do komentarzy i tam też odpisałam - pozdrawiam i zapraszam do dalszego komentowania :D
Strona 1 z 9