dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek i ogród różany Moni

    Chwalę się :D :D :D :D :

    zrealizowałam częśc zakupów z listy :D :D :D :D

    1. Hosty: 2szt. Frances Wiliams, 1szt. Paul's Glory, 1szt. Elizabeth, 1szt. White Christmas, 1szt. Fire & Ice, 1szt. Wide Brim.
    2. Piwonie: 1szt. Shirley Temple, Dr.Alex Fleming, 2szt. Monse J.Elie, 2szt. Edulis Superba.
    3. Ostróżki 3 odmiany - różowa, niebieska i biała,
    4. Rhododendron Percy Wiseman (już mam 2 tej odmiany, ale to jeden z moich ulubionych, ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Chwalę się :D :D :D :D :

    zrealizowałam częśc zakupów z listy :D :D :D :D

    1. Hosty: 2szt. Frances Wiliams, 1szt. Paul's Glory, 1szt. Elizabeth, 1szt. White Christmas, 1szt. Fire & Ice, 1szt. Wide Brim.
    2. Piwonie: 1szt. Shirley Temple, Dr.Alex Fleming, 2szt. Monse J.Elie, 2szt. Edulis Superba.
    3. Ostróżki 3 odmiany - różowa, niebieska i biała,
    4. Rhododendron Percy Wiseman (już mam 2 tej odmiany, ale to jeden z moich ulubionych, ...
  3. Nasz domek, czyli narodziny Kamili

  4. Dziennik Kasi i Zubra

    A to "sprawcy "całego zamieszania.
    To te bardziej z lewej strony :)


    Jutro w trybie pilnym kupuję jakieś klamki.

    Poza tym mamy już rekuperator / jeszcze bez automatyki/ ale już stoi na poddaszu i jesteśmy kryci przed bankiem.
    Ale kto by się rekuperatorem przejmował, jak tu taka z drzwiami afera.
  5. Dziennik Kasi i Zubra

    ....doszłam do wniosku, że jednak idiotycznie wyglądam w tych rajstopach.Postanowiłam przyodziac coś z rzeczy mojego pierworodnego /lat 8/.
    Jedyne w co udało mi się wbic to bawełniane spodnie od piżdżamy.
    Od biedy można było uznac , że mam na sobie przykrótkie , robocze legginsy / mix brązu-rajstopy i niebieskiego-piżdżama, nawet, nawet :wink: :) /baaardzo obcisłe.
    Nagle,kątem oka zobaczyłam przez okno sąsiadkę z dziecmi wracającą ze spaceru.
    ...
Strona 1 z 17