dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ula na Romantycznej

    Przyszedł czas na uzupełnienie dziennika


    tutaj moja duma, wcale nie było łatwo go zrobić i zabrał sporo czasu.

    Nic nam nie przeszkadza przy pracy, nawet ciemna noc. Tego dnia nawet sama zabrałam się do budowania.
    ...
  2. FOTODZIENNIK - domek Sevage&Ivi ROSA

    z nowości:
    wczoraj przyjechało drewno do kominka, którego jeszcze nie mamy :o :D
    a na poniedziałek umówiliśmy się z dekarzem (p. Gafka). Ciekawe na ile wyceni nasz "daszek" :o bardzo nam na nim zależy, ale czy będizemy mogli sobie na niego pozwolić?
    kończymy też ocieplanie fundamentów z zewnątrz
    a piese naszą uczymy szczekać przed wejściem do domu :D taka alternatywa do drapania w drzwi 8) :D są coraz większe postępy :D :D
  3. Pelikan Kruków

    Dziś ekipa założyła na frontowym tarasie tzw. dwuteownik , ponieważ zamiast trzech słupów drewnianych jest tu tylko jeden betonowy, z czego się bardzo cieszymy.Szef - Janusz wymyślił nam, gdzie na górze mogłaby być toaleta, ponieważ, jak pisałam wcześniej, z łazienki górnej stworzymy fajny pokoik, może to właśnie będzie nasza sypialnia?Chyba w poniedziałek ruszamy zamawiać okna, na 80% z zewnątrz mahoń.

    ...
  4. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 27-10-2007 - 22:31 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Witam.
    Od dwóch dni mamy prąd w domu,hurra :D :P .Możemy też podłączac się do wody i kanalizacji.
    To tylko tyle radości :cry: .Ze względu na fatalną pogodę.przesunął się termin wylewek :( (dopiero po 5.11),o cieplaniu nie wspomnę :( .
    Na górze, trzeba było wymienić styropian-położyliśmy za gruby.Dwa dni temu, z pomocą kolegi mąż wymienił na cieńszy.Najgorsze było to,że samochód który
    przywióżł styropian nie mógł wjechać na budowę-bardzo ...
  5. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

Strona 1 z 13