dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza przygoda z Oliwką

    Rosną nasze mury.... dzisiaj ekipa zotała na budowie aż do godz. 18.30 i udało im się dość dużo zrobić... Przyjechała reszta nadproży - jeszcze cieplutkich.... :) i można było je wstawić na swoje miejsce... Ale nie dojechały kominy... a tu weekend i to dluuuuugi przed nami :D Podobno są załadowane i w poniedziałek się pojawią... Dziś miał też dotrzeć ostatni tir materiałów na ściany - tym razem działowe... ale pan zabłądził i przyjechał późno i nie miał kto go ...
  2. Nasza Iskierka :)

    27.04.2007
    Jutro podłączają nam kanalizację :) Akurat kopią obok i zaproponowali, że od razu mogą i nas podłączyć. Skorzystaliśmy z okazji, bo później nie wiadomo gdzie ich trzeba będzie szukać :) Niestety, nadal nie rozwiązaliśmy problemu z wodą :( Licznik z zaworami jest poniżej posadzki, nawet chudziak go przykryje. Na prośbe mojej żony o poprawienie tego poprzez dodanie 1.5m rury powiedzieli, że nic nie zrobią bo tak ma być i tak było w projekcie (obiecali zostawić 2-3 m więcej aby ...
  3. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    I mamy prawie zaszalowane fundamenty, jutro rano dokoncza, a popoludniu przyjezdza grucha z betonem i bedzie tydzien przerwy, na polewanie... betonu oczywiscie 8)

    tak to teraz wyglada:


    deski od strony tarasu, spora roznica poziomow "wyszla":


    widok na lazienke:
    ...
  4. Dziennik Gerionowy

    Acca5 w komentarzach pyta mnie o taras. Odpowiem tutaj bo przy okazji dorzucę nieco zdjęć.

    Cytat Napisał acca5
    Gerion widzę,że płytkiami wykańczasz boki tarasu- na jaki klej je robisz , czy nie boisz się ,że odpadną z czasem? Co będzie na tarasie?Czy boki tarasu robiłeś z bloczków betonowych czy lane z betonu?
    Garderobe mam podobna do twojej w planie -czy planujesz tam drzwi czy nie?
    Odpowiadam:
    Kleje Kreisel (nie jest to mistrzostwo świata, ale co zrobić). Nie boję się ...
  5. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Melduję tylko, że praktycznie cała podłoga w pokoju gościnnym została położona. Zostały jeszcze kawałki przy drzwiach, bo do końca nie ustaliliśmy, jak tam bedzie, więc dokończy się pewnie później. Część kafli (ta położona wczoraj) miała juz wyjęte krzyżyki i może dzięki temu nabrałam nadziei, że jednak mi się będzie podobał efekt końcowy. Pan S. mówi, ze gdyby płytki były proste (bo nie są, jak już pisałam, chociaż ja tego nie widzę, jak leżą juz na podłodze), ...
Strona 1 z 14