dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Gerionowy

    Piszą ludziska i piszą, a co nowa historia to ciekawsza. Tak sobie myślę, trzeba by też przysiąść do gerionowego dziennika, bo dzień w dzień coś nowego się wyczynia, a pamięć jest ulotna i wybiórcza, zostawiając tylko co ładniejsze i przyjemniejsze wspomnienia...
    A może to i dobrze? – jak mówił majster do Jasia w słynnym skeczu. No więc nie bądź pan rura i nie pękaj – tymi słowy Gerion motywuje sam siebie do pisania dziennika....

    Cała historia ...
  2. dziennik kasi i katarka

    czyta to wogóle ktoś???
    bo mnie już to troche nudzi.
    nic tylko ogrodzenie i ogrodzenie... :(
    wszyscy robią jakieś fundamenty, ściany i dachy
    (że o wykańczaniu nawet nie wspomnę ;) ),
    a ja na razie tylko o tej siatce mogę pisać...
    też bym już chciał coś bardziej konkretnego zobaczyć!
    doczekać się nie mogę!
    ech! chyba jakiś kryzys mnie dopadł... :(
  3. wbrat - dziennik budowy

    26.06.2005

    Witam,

    Dawno nic nie pisałem, bo i nic się nadal szczególnego nie dzieje.
    Dzwoniłem dziś do gminy z pytaniem, czy pozwolenie już jest - kazali mi zadzwonić za dwa tygodnie, bo pani, która moją sprawą się zajmuje dopiero dziś wróciła z urlopu, więc po pierwsze nic jeszcze nie zrobiła, a po drugie... dużo spraw jej się przez czas urlopu uzbierało :-? . No nic.. czekam dalej... jak tak dalej pójdzie, to i mi się uda na urlop pojechać ...
  4. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

  5. Dziennik ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jagody

    20-27,06,2005

    We wtorek mial byc koniec murarza. Zaplacilismy wszystko (zostawiajac troche na rzeczy ktore musi zrobic na dole jak sie wprowadzimy na poddasze, dokladnie spisujac w umowie co brakuje) no i nauczylismy sie zeby nie wierzyc. Nie zdazyl zrobic pare rzeczy, wiec przyjechali w sobote. W sobote tez wszystkiego nie zdazyli, wiec przyjada w nastepna. Maja ostatnia szanse, cale szczescie ze mi sie nie spieszy. Z drugiej strony mam jego narzedzia, wiec lepiej niech sie postara. ...
Strona 2 z 3