dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jak Yukowa rodzinka marzenia swe spełniała

    Teraz w telegraficznym skrócie co się działo przez cały rok 2009:
    Marzec
    Część działki chcemy odgrodzić i zagospodarować na ogród, nim jeszcze budowa ruszy. Tutaj widać zaoraną „część ogrodową”

    Przyjechali Panowie, którzy złożyli garaż

    Postawiliśmy „najważniejszą” budowlę na działce

    Kwiecień
    Zrbiliśmy ...
  2. Jak Yukowa rodzinka marzenia swe spełniała

    Wracam teraz do zakupu działki :D
    Ostatecznie dzień 10 lutego był dniem przełomowym. Umówiliśmy się na podpisanie Aktu notarialnego na 17 lutego, zapłaciłam zaliczkę na projekt, zamówiłam mapki do celów projektowych (mają być za ok. miesiąc)

    17 luty 2009 (wtorek)
    Wreszcie podpisaliśmy akt notarialny :D :D :D . Mamy działkę. Trochę to trwało… :roll: (umowę wstępną podpisaliśmy 6 września...)
    Tego dnia przyszedł też projekt naszego domu!!! ...
  3. Dom w Rododendronach5P- Ania&Uki-budowanie marzeń

    O mały włos i z dzisiejszej roboty nie wiele byłoby bowiem pogoda kaprysiła już od rana :-?
    Niemniej jednak opatrzność zadecydowała, że dzisiaj bez deszczu i praca ruszyła już od bladego świtu tak zwaną pełną parą :lol:
    Budowa zaczyna nabierać rumieńców a pustaki kształt domu- oto i zarys drzwi wejściowych,a właściwie wejściowo-wyjściowych :wink:

    A pod koniec ...
  4. Jak Yukowa rodzinka marzenia swe spełniała

    Do sfinalizowania zakupu działki wrócę jeszcze, bo w tzw. międzyczasie zajęliśmy się wyborem projektu i architekta. Tak więc Panie i Panowie rozdział kolejny
    JAK YUKOWA RODZINKA PROJEKT WYBIERAŁA
    Ci, którzy wybór projektu mają już za sobą, wiedzą ile czasu zabiera wybór tego właściwego. Ci, którzy tę decyzję właśnie mają przed sobą.. cóż, szczerze współczuję… Wydaje się, że jest to bardzo proste… Tysiące gotowych projektów, na pewno każdy znajdzie ...
  5. Nasz wymarzony dom z bali

    Uff!!! Kolejna pracowita sobota na budowie (gdzie się podziały te wolne soboty, gdy można było spać do południa :-? )
    Dzisiaj akcja budowlana działała na trzy ekipy :)
    Ekipa nr 1 MALOWANIE STRYSZKU NAD GARAŻEM

    Zanim jednak poszedł w ruch pędzel to najpierw była ryżowa szczotka i woda z szarym mydłem.
    Tak się namachałam, że ręka boli mnie aktualnie ...
Strona 1 z 13