dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Komplet okien :)

    A jednak przyjechali, okna przywieźli i zamontowali Tak więc mamy komplet. Patio są niesamowite! Piękne przeszklenia.
    Okna wczoraj wyjechały z fabryki, jeszcze świeże z datą produkcji 27.10.2011

    No to idziemy - 9 facetów. Nie jest łatwo, bo szyby strasznie ciężkie!


    Montujemy:


    I gotowe: ...
  2. konstrukcja schodów

    Od dziś mamy konstrukcję schodów dwubelkowych . Na razie są stopnie robocze. Właściwe stopnie i barierka będą dopiero w grudniu, po malowaniu. Dziś dopiero wybraliśmy kolor stopni, ale umowę podpisywałam 3 tygodnie temu, więc powinny być na czas.
    Łazienka dzieci na razie nie jest skończona, bo pękła ostatnia płytka przy cięciu, która miała być pod zaworem grzejnikowym . Okazało się, że w Max Flizie ich już nie mają. Chociaż nie tak od razu, bo najpierw zostałam ...
  3. Kup pan ceg??, czyli nasze budowanie ?wiata

    - 28-10-2011 - 20:22 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    28 października 2011 r.

    Przedwczoraj orkiestra zaczęła przygrywkę do budowlanego tańca, a dzisiaj na działce pojawiła się długo oczekiwana pierwsza tancerka. Zdaje się mówić "jestem zgrabna,
    wiotka, słodka i powabna"....

    [img][img]

    i ruszyła w tany..."najpierw powoli jak żółw ociężale

    [img][img] ...
  4. Jaaaaka faaajna sofa!!!!

    Znalezione na mojej ulubionej stronie www.contemporist.com.




    Pięęęęęęękne.


    Barierka na tarasie (niewidoczne linki!!!!)

    źródło: www.trendir.com


    No ...
  5. inspiracje różnego sortu

    W ramach pocieszania się wchodzę na ulubioną stronę: www.contemporist.com.
    I tam znalazłam takie fajne rzeczy.

    Bardzo podoba się mi zagospodarowanie wejścia:


    Oooo tak bym chciała u siebie, tylko nie wiem czy to gotowe płyty czy wylewany beton, tylko nie za gęsto te płyty
    ...

    Updated 17-05-2012 at 08:38 by adk (poprawienie tytułu, bo to denerwujące jak FM zamienia polskie czcionki na pytajniki a potem tego nie naprawia!)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4