dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom z keramzytu - dziennik budowy - 2011 SE

    - 28-03-2018 - 15:27 (Keramzyt, tradycja a może szkielet drewniany? - oto jest pytanie.)
    Dzień dobry się z Wami wszystkimi. No i tak. Może zacznę od tego, że nigdy bym się nie spodziewał, że rozpocznę taki oto dziennik budowy.

    A to dlatego, że po naszych doświadczeniach z domem z przed 10 lat, kiedy to wraz z pierwszą żoną, byłą narzeczoną kupiliśmy dom ok 15 km od miasta (który po roku sprzedaliśmy) zarzekałem się że NIGDY WIĘCEJ. Żadnych domów, budów, dojazdów, uciekającego psa, kotów w wózku dziecka przed domem, śniegu i liści, wyłączającej ...

    Updated 29-03-2018 at 07:11 by Quendi

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dzień 138. Przyłącza :(

    Wykonawca przyłącza energetycznego w końcu zastał właściciela działki, z której ma być poprowadzone przyłącze do nas. Może też ma do Wykonawcy jakieś zastrzeżenia, bo nie chciał rozmawiać i zgody nie dał. Do tematu ma się włączyć przedstawiciel Zakładu Energetycznego...

    Wkrótce mam nadzieję wodociągi dadzą zgodę na kopanie kanalizacji w drodze. Tylko nie wiem, czy znajdziemy chętnych do tego kopania. Z 3 firm, które się oferowały, nie została żadna: ...