dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Uwaga - filolodzy buduj? dom !!!

    Nie pisałem kupę i hoho, jak mawiał ojciec Rainmana.

    Zmieniłem robotę, więc się czas trochę skurczył, ciekawe co na to Einstein ...

    Na budowie zadziało się sporo, ale po kolei.

    Najpierw obiecane fotki zabudowy poddasza:

    Łazienka i zabudowa przy kabinie prysznicowej.



    Górny korytarz i wyłaz:

    ...
  2. Ranczo, na dużej działce.Przygotowania do budowy.Sad winnica

    Dziś zakończyłem pierwszy etap oprysków rundupem.
    Poszło 15 l koncentratu czyli około 900 l oprysku.
    Myślę że zrobiliśmy z 2,5 ha.
    reszta jeszcze zarośnięta ale już tam nie będziemy pryskać bo jest mnóstwo drzew.
    Za jakieś półtora tygodnia spróbujemy to zaorać sami naszym dwu skibowym pługiem podpiętym do naszego starego C 360 ursus.


    Siedziałem dziś na krzesełku w biurze Pana geodety żeby się dowiedzieć jak wrócił ...
  3. Nasza Lawenda

    dzieje się ojj dzieje!

    moje Dłubusie skończyli już pokój Bartka :D podoba mi sie jak im to wyszło.. w poniedziałek mają skończyć pokój Marysi :D

    poza tym: nastała jasność! co oznacza ni mniej ni więcej tylko to, że mamy pierwsze żarówki i włączniki :D energetycy wreszcie (trzecie podejście) podpięli naszą skrzynkę do słupa :D

    dziś mąż w prezencie dla ukochanej żony zaprosił na działkę sprzęt wyrównujący i wyrównał ...
  4. Wolność Tośku w swoim domku

    Nie wiem gdzie to napisać ale zamieszczam własny list i błagam o pomoc


    Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

    zwracam się z wielką prośbą o podarowanie mojej Mamie najcenniejszego leku – własnej krwi. Moja Mama w zeszłym tygodniu przeszła operację, po której niestety nastąpiły komplikacje. Obecnie leży na Oiomie i czeka na transfuzje krwi, potrzebuje aż 4 jednostki. Musi dostać krew w przeciągu następnych 24 godzin. Stacja krwiodawstwa ...
  5. M16 na kilka sposobow-dziennik budowy I&P

Strona 1 z 14