dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Babie Lato Bikosy

    I znów się opuściłam :oops:
    Mam juz bramę garażową- dokonałam cudu i udqało mi się zgrać przywiezeinie drzwi garażowych z ich montażem, montażem okna w kotłowni, montażem bramy garażowej i czujek od alarmu. Nieskromnie stwierdzę- JESTEM WIELKA :lol:
    le nie może być aż tak super -niespodziewanka- zaczął mi komin przeciekać. Po kilku telefonach do fachowca- przyjechał, popatrzył, mało z dachu nie spadł (dobrze, że są rynny), stwierdził, że to pewnie wina ...
  2. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Już nie mogę - kiedy to się wreszcie skończy ...

    Pusty śmiech mnie ogarnia jak przypomnę sobie moment podpisywania umowy z wykonawcą. Termin zakończenia całego murowania określiliśmy na zapas na 13 listopada, chociaż z jego deklaracji miał to być początek listopada. Z tego wzięły się moje ustalenia z cieślą - miał wchodzić 15 listopada, no i z dekarzem - zaraz po cieśli. Tymczasem mój murarz grzebie się jak mucha w smole i chyba nic go nie zmusi do podkręcenia ...
  3. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Przyszła zima, a budowa rozbabrana ...

    Muszę przyznać, że zima mnie trochę zaskoczyła. Oglądam niby cały czas prognozy pogody, ale nieomal w centrum miasta, gdzie mieszkam i pracuję, wygląda to zawsze trochę inaczej. Słysząc o nadciągających mrozach postanowiłem zabezpieczyć wodociąg. Wyjeżdżając na budowę w sobotę 20 listopada rano nie byłem już pewien czy zdążyłem. Na peryferiach było wyraźnie zimniej i leżało sporo śniegu. Na budowie oczywiście ...
  4. Dziennik budowy RENI

    Sąsiadka zaproponowała, że okna na zimę mógłby zabezpieczyć jej zięć. Dostałam nr telefonu i uzgodniłam z panem K. robotę. Mąż zakupił kilka kg gwoździ, które zawiózł na budowę. Panowie zabrali się do roboty, zaproponowali też zastępcze okna na poddasze, przywieźli je i zaczęli montować. Mają poodbijać resztę desek spod sufitu w salonie i przewiercić kanały w stropie żeby woda spłynęła. No i drzwi wejściowe będą zamontowane, takie stare od łazienki, przywiezione ...
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    Teraz to już dziać się zbyt wiele nie będzie. Kolejne wpisy będą pewnie związane ze sprzedażą mieszkania. Ale to pokaże czas.
    Wczoraj mężuś dzielny mój kochany przebił się przez zmrożoną wierzchnią warstwę zwietrzeliny i obsypał pozostałe dwa boki domu. :D Fundamenty są więc zabezpieczone na zimę. Wczorej także wstawiono nam bramę garażową. Dom wygląda teraz naprawdę suuper. :D Ja owo dzieło ujrzałam dopiero dzisiaj, Glizdeczka była tak zachwycna, że z garażu ...
Strona 1 z 2