dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

  2. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Dzisiaj znalazłam troche czasu to szybciutko cos napiszę :)
    Trwa ocieplanie poddasza :)
    Pierwsza warstwa prawie już gotowa.

    Elektryk nadal działa,już powoli tracę nerwy :evil: Mam nadzieję że jakoś dotrwam do końca jego pracy :evil:
    jesteśmy tak zabiegani, że ............... bbbbrrrrrr
    Ekipa przywiozła kominek :wink: :)
    ...
  3. Dziennik budowy KZE

    28/29.11.2005
    Wczoraj wieczorem (28.11) o mieliśmy o 19.45 spotkanie na szczycie. To znaczy na działce w baraczku ekipy spotkali się: Kierownik Budowy, Inwestor (czyli ja) i Majster. Kierownik roztoczył przed obecnymi wizję budowy stropu. Już wiemy, gdzie bedą belki, gdzie pustaki i stal, a gdzie beton. Oj spotkanie było owocne. Teraz wykonawca już nie będzie żył w nieświadomości i będzie wiedział jak to wszystko ma ułozyc bym później mógł spokojnie spać na dole, bez ...
  4. Dziennik budowy Pasco - Dom w Daliach 2

    28.11.2005
    Szaleństwo!?


    Chyba coś mi poważnie odbiło, bo dałem się namówić żonie i teściowi na zrobienie schodów betoowych jeszcze w tym roku :roll: . Kiedy to piszę murarz właśnie przeklina zakręty na schodach (no, ale on tak ma - pomarudzi i zrobi :lol: ). Początkowo był plan, żeby bawić się samemu z tymi schodami, ale w końcu wyszło na to, że jednak weźmiemy fachowca, bo konstrukcja jest naprawdę skomplikowana (zakręt na małej przestrzeni). Zastanawiam ...
  5. CMyK-zimowa budowa Pruszcz Gd.

    Po wizycie w GE money jestem lekko w szoku po pierwsze facet dal mi lepsze warunki na dzien dobry niz w promocji Milenium czyli od Ge 2.05% przy wkladzie wlasnym 20% od Milenium 2.35%. Teraz sie zastanawiam ze moze zjedzie mi do 2,40% bez wkladu wlasnego i biore wtedy wiecej no nie wiem dzis sie przejde jeszcze do multibanku zobaczymy co zaoferuja. :roll:
Strona 1 z 2