dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - "Manuela"

    29.11.2004 W sobotę i w poniedziałek na budowie działali głownie ociepleniowcy. Wełnę widać już na każdej ścianie, a garażowa została oklejona całkowicie - co pozwoliło dziś ją osiatkować. Jutro dalej będzie klejona wełna, niestety coraz bliżej do jej wyczerpania (150m2). Zamówione dodatkowe 50m2 jedzie do nas „praktycznie się nie poruszając”. Dziś rozmawiałem z przedstawicielem Rockwool'a i mowa jest o transporcie pod koniec tygodnia. Jeśli byłby to czwartek ...
  2. Dziennik Aggi

    Jeden Pan umówił się ze mną na widzenie. Pan reprezentował firmę, która współpracuje z ZE w zakresie czegoś tam. Jeden Pan był miły, więc zapoznałam go z moim projektem, podarowałam mu też jedną mapkę geodezyjną żeby się nie trudził, a ja mam dużo egzemplarzy.

    Jeden Pan wyjawia mi, że oto ZE przystępuje do realizacji obiecanego podłączenia mojej bezsensownej posiadłości. W związku z czym, on mnie zapytowuje, czy ja się zgodzę żeby sobie ZE postawił ...
  3. Z Muratorem w r?ku

    w sobotę 27 listopada roku pańskiego 2004 dokonaliśmy czynu heroicznego - wraz z całym dobytkiem ruchomym zdołaliśmy przeprowadzić się do prawie że ukończonego domu. Ciągle jeszcze nie działa nam deszczówka i dlatego wodę w wc spłukujemy wiadrami, może elektrykowi wreszcie uda się podłączyć płytę elektryczną i piekarnik; jak znajdę chwilę czasu to może zakupię jakieś karnisze i powieszę namiastki firanek.... kiedyś..., w niektórych pokojach szczęśliwie zawiesimy ...
  4. Dziennik Zielonej

    29 listopada 2004
    I po „Katarzynkach” ...

    „Narodziła się nowa świecka tradycja...”, co roku u nas w domu organizujemy „Katarzynki” ... z powodu deficytu Andrzeja. Imprezka jest w stałym, zgranym składzie, z zabawami typu „współzawodnictwo par”. Także w tym roku było wesoło. Wprawdzie w zawodach zajęliśmy z Markiem trzecie miejsce i dostaliśmy w nagrodę kilo cukru (I miejsce – gratisy kosmetyczne, II – ...