dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy a&zb - D79 adaptacja

    A w ogóle to jest zielono i spokojnie, co rekompensuje wszelkie wpadki...

  2. Dziennik budowy a&zb - D79 adaptacja

    Ogólnie rzecz biorąc przeprowadzki nie sprzyjają pisaniu dzienników :)

    Szybkim internetem też się długo nie cieszyliśmy bo tutaj to tylko bezprzewodowy, który chodzi jak żółw.

    No ale coś idzie do przodu, ostatni nabytek to daszek nad śmietnikiem:

  3. zaczynam pisanie

    za 8 godzin zacznie się stawianie NASZEGO DOMU :lol:
    już nie mogę się doczekać
    byliśmy dziś na działce i na krótkim spacerze nad jeziorka bardzo blisko naszego domu. Wspaniale się siedziało na małej plaży, wiaterek wiał od wody przyjemnie. Zaskoczyło mnie to, że pomimo dwóch plaż i bardzo czystej wody nikt się nie kąpał (czyżby poznaniacy stosowali się do zakazu pływania?)
    Oczywiście nie można się tam kąpać, bo to niestrzeżone miejsca... ale w ...
  4. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Kupilam grzejnik firmy Calore - Berto do dolnej lazienki.

    A dzis bylo bardzo pracowicie. Konczylam fugi i mylam kafle Cifem - ciezka praca.
    Krzysiek wykuł posadzke pod brodzik, bo koniecznie chcemy miec w podlodze ze spadem. Tato cos tam grzebal w elektryce, pociagnal tez oswietlenie nad lustro w łazience. Tez pociagnelismy dwa kabelki na swiatlo na pietrze bo zapomnielismy. A tez posprzatalismy na strychu, tyle kurzu , pylu i kory i tynku ze szok.

    Jutro zaczynaja ...
  5. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    No więc wracamy do dnia 08.04.2008 kiedy to kurierem dostałem 4egz. projektu.
    Następnego dnia byłem już umówiony w Warszawskim oddziale Archetonu, gdzie lokalna pani architekt miała robić projekt zagospodarowania działki. Tak więc nie nacieszyliśmy się projektem bo następnego dnia wszystkie egzemplarze trafiły ponownie do architekta. Planowany termin odbioru adaptacji 25.04.2008. Żadnym zmian w projekcie - przecież domek idealnie przygotowany na działkę.

    Adaptację ...
Strona 1 z 10