dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Drzwi wejściowe, propozycja druga

    Oto kolejna propozycja drzwi wejściowych. Firma CAL, model 500. Ja potrzebuję z bocznymi doświetleniami, łączna szerokość 200 cm. Cena po rabacie zaproponowana to w sośnie 8 tys, a w dębie 11 tys. << SPADŁAM Z KRZESŁA>>
  2. Dach

    Po koszmarnych przebojach w hurtowni budowlanej udało nam postawić na swoim i nie położyć BRAASA. Jesteśmy asertywni - uparlśmy się na ROBENa Monza Plus - miedziana. Nie mam pojęcia dlaczego nikt nie chce jej kłaść. To że BRAAS płaci prowizję od sprzedaży to się domyślam, ale w Pile w hurtowni poszli tak daleko, że chcą żebyśmy podpisali, że kupujemy Robena na własną odpowiedzialność, a oni nie ponoszą odpowiedzialności za to co sprzedają. HMM ?? Jestem zaskoczona, to po co sprzedają.
  3. Więźba

    Po zalaniu stropów Panowie dzisiaj budują ściankę kolankową. Przygotowujemy się do bardzo ważnego etapu budowy - DACH !!!!! Z jakiegoś domku ściągnęłam więźbę oraz jej wykonawcę. Jest to mistrz z Krzyża Wielkopolskiego. Oto jego dzieło:

    A zobaczycie całość... Po prostu mistrzostwo świata. No i oczywiście nabitka, żeby ją było widać
  4. Dom w Lesie

    I drabinki, przynajmniej te wewnątrz szachtu zrobione:



    Następny etap - upinanie na drabinkach przewodów:



    I na tyle mi czasu starczyło:

    ...
  5. Katowice - Giszowiec

    Paciorki Jednego Różańca to film Kazimierza Kutza o emerytowanym górniku, który za wszelką cenę chciał ochronić swój dom przed wyburzeniem. W jego miejsce i w miejsce wielu innych zniszczonych górniczych domków socjalistyczne władze postanowiły wkomponować blokowisko. Dziesięciopiętrowe bloki z wielkiej płyty stały się domem dla setek wysiedlonych ludzi dotychczas mieszkających na osiedlu określanym architektonicznym cackiem.

    ...

    Updated 30-06-2010 at 05:20 by paciorki

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3