dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. podsufitka

    - 03-03-2011 - 22:41 (Dom energooszczędny ;-) "Prawie" PASYWNY, projekt indywidualny)
    a taka będzie podsufitka

    a tak wygląda efekt nieszczelnego docieplenia ok 3 cm średnicy i mniejsze ok 1 cm.


    ale już wszystko naprawione


    i jeszcze focia jak robili wylewki
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: podsufitka Edytuj Tagi
    Kategorie
    pokrycie dachu , wykończenie wnętrza
  2. wyko?czenia wylewki i wilgo?

    - 03-03-2011 - 22:31 (Dom energooszczędny ;-) "Prawie" PASYWNY, projekt indywidualny)
    wylewki już zakończone..... wyszło jak LUSTRO !!! jednak trzeba pamiętać o przewietrzaniu...
    bardzo ważna sprawa. jak wyglądało z rana




    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: wylewka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Kolejna ekipa

    Domyślnie

    Tak sobie czekam i czekam na dekarza, a tu pada i pada i przestać nie chce. Byłem na budowie, dzięki membranie jet w miarę sucho, tylko kominy i okolice mokre. Ale na głowę już się nie leje. Jeśli jeszcze okna wstawię, to będzie już całkiem miło
    Mam nadzieję, że jutro, albo pojutrze kolejni fachowcy wezmą się za dach. Do trzech razy sztuka, na mojej budowie o zgrozo sprawdza się to przysłowie - to już będzie szósta ekipa!!!
    ...
  4. Budowa z lotu ptaka

    I jeszcze jedno zdjęcie z lotu ptaka. Na pierwszym planie nasz domek, a w tle Kołobrzeg i Bałtyk
    [IMG][/IMG]
  5. Co robić.

    Dzisiaj byłem na budowie i okazało się, że dekarz nawet nie zadał sobie trudu, żeby sprzątnąć z membrany igliwie z modrzewi. Po prostu przykrył blachą i niech się inwestor martwi co się z tym dalej będzie działo. Nie wiem, co z tym zrobić, czy odkręcać blachę, czy zostawić? Pewnie jest ryzyko, że będzie ciekło w razie jakiejś awarii dachu.
    Z drugiej strony sam jestem sobie winien, za bardzo ufam ludziom zamiast patrzeć im na ręce. Tym bardziej, że na samych takich trafiam ...
Strona 1 z 4