dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ceramiczna załamka

    - 30-01-2012 - 21:16 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Odwiedziliśmy już z 30 sklepów wszędzie tony płytek a jak przychodzi co do czego to nie ma nic Szukam czegoś na pół eleganckiego brąz z beżem tak w sam raz do łazienki gościnnej ale nic kompletnie nic nie mogę znaleźć mam już do nas czarno białe wybrane, do dzieci (których jeszcze nie posiadamy) też już kilka nam się podoba ale do najważniejszej bo pierwszej do zrobienia płytek brak
  2. okna dachowe

    Dziś zamówiliśmy okna dachowe Roto Designo R88AH WD uchylno-wysokoosiowe. Zamówione tak wcześnie bo cena do końca stycznia będzie niższa. W lutym juz o 5% droższe mają być.
    Rozmiar okien: do pokoi dzieci, lazienki i klatki schodowej 74/140, do sypialni jedno duze 114/140. Okna chyba jako jedyne na rynku nie mają żadnych nawiewników i innych dupersztyków Maja ciekawa powloke samomyjaca Aquaclear z zewnatrz, przetestujemy w trakcie uzytkowania

    ...
  3. Nasz domek

    Witam, nie wiem czy to odpowiednia chwila bo śnieg za oknem, ale dziennik budowy kiedyś trzeba zacząć. Działka czeka, pozwolenie na budowę też już jest tylko wiosna musi przyjść i ruszy się ta cała machina pod nazwą 'budowa domu'.
    Domek powstanie w Mysłowicach-Krasowy. Będzie energooszczędny z ciekawymi rozwiązaniami min. pompa ciepła, rekuperacja, duże przeszklenia. Ma być wygodny, nowoczesny, a zarazem prosty.. zobaczymy jak to będzie
    Pozdrawiam i zapraszam ...

    Updated 07-02-2012 at 21:05 by jossi

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Ups... Pierwsza wpadka :(

    Dziś byłem w UM po mapki do decyzji o warunkach zabudowy. Było miło i szybko wydałem 60 zł, ale mapki załatwione.

    Jakież jednak było moje zdziwienie, gdy nie znalazłem nie tylko w ulicy, ale nawet w okolicy mojej działki żadnego "gas streamu"

    Okazuje się, że gazociąg i przyłącze były tylko w mojej głowie

    Nawet mi na myśl nie przyszło, że w środku miasta może nie być gazu

    No ...
  5. pytanie do kucharzących

    Czy mądre jest takie ułożenie płyt grzejnych? To znaczy 2 pola plus 2 pola plus jedno? Czy to nie ma znaczenia i tak samo będzie jakby to było 4 plus 1.



    Jako, że mam dużą rodzinę i często robię posiłki dla więcej niż 7 osób to zastanawiam się nad kupnem 4 pól z przynajmniej jednym polem na bardzo duży garnek bo często używam. I przy takich planach od razu pojawia się pytanie ...

    Updated 30-01-2012 at 18:50 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3