dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. MALIBU, czyli nasze wlasne hara-kiri

    Moj dzienny zapas cieprliwosci sie juz skonczyl. Jak teraz nie doda mojego posta to wiecej juz nic nie pisze.

    Majowy weekend :) Sa dwie wiadomosci, jak zaszwe dobra i zla. Zaczene od zlej. Pogoda nas nie rozpieszcza i troche zalalo nam budowe. Ponoc woda stala do polowy fundamentow :( 3 dni zajelo wypompowywanie w zeszlym tyg a wczoraj przyszla taka ulewa ze znowu mamy to samo :( Nie wiem jeszcze kiedy ale napewno jak najszybciej trzeba bedzie zrobic drenaz bo utoniemy!!! Poczekamy ...
  2. MALIBU, czyli nasze wlasne hara-kiri

    Fajnie, jak wyzywam do dodaje moje odpowiedzi!!!!!! na grzecznie nie chce!!!!
  3. MALIBU, czyli nasze wlasne hara-kiri

    Ten nowy murator doprowadza mnie do szewskiej pasji!!!!!!! Caly czas mam jakies bledy na stronie!!!!!!! Zaraz szalu doslanie!!!!!!
  4. Faworyt C183 M&S - Dziennik Budowy

    Witajcie!

    Wiele się ostatnimi czasy działo. Podczas powodzi na południu Polski miejscowość, w której budujemy naszego Faworyta, została kompletnie odcięta od świata. Wiele domów zostało zalanych do pierwszej kondygnacji włącznie a niektóre, najniżej położone, prawie do dachu. Od znajomych mieszkających 150 m od budowy docierały dramatyczne informacje - wszystko zalane, ludzie ewakuowani łódkami i pontonami. Oczyma wyobraźni widzieliśmy kompletnie zalaną budowę ...
  5. C131a czyli Delikatny z "małymi" zmianami Anety i

    A teraz deko news'ów na temat budowy.

    Wymurowano nam już ściany nośne, murują się kominy i zaczynają wykonywać zbrojenie i szalunki pod wieniec i strop oraz nadproża, gdzie nie dało rady wstawić systemowych (garaż i taras).

    Trochę dziś się zmartwiłem, bo nasz dostawca dostarczył na budowę kominy marki "krzak" - a wykonawca je już zaczął murować wrrrrr...

    Cały czas mowa była o Leier i jak przysłał mi wycenę kominów ...
Strona 11 z 18