dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Niespodzianka

    Dzisiaj po paru dniah nieobecnosci dotarłem na moja działeczkę.
    Ogólnie wszystko fajnie pieknie żadnego szronu ani śniegu można było sie dokładnie rozejrzeć
    "Problem" pojawił sie w momencie gdy potknąłem sie o taka czarną rurkę wychodząca z ziemi na wysokosci bramy wjazdowej. Nie mam pojęcia co to jest. Poprzednia właścicielka mówiła, ze nie pamieta, ale powinna byc woda nia działce. Czy jest to możliwe zeby to była rurka od przyłącza wody?
    Teraz zakłądają niebieeskie ...
  2. A w międzyczasie ... (podróżujemy w czasie :-) )

    Żeby nie przeciągać - ocieplenie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20141104_003.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	297154Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20141104_001.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	297155

    Okno dachowe i kominek wentylacyjny:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20141119_002.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	48,9 KB
ID:	297156

    Nareszcie okna:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20141119_003.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	297157Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20141119_004.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	297158
  3. Pomieszczenie na PC to nie kotłownia...

    A w celu zapewnienia sobie ciągłości prac postanowiłem wykafelkować do świąt kotłownie pomieszczenia gospodarcze, robota postępuje szybko a nie zawsze mam aparat fotograficzny.
    Na dzień dzisiejszy ściany są wykafelkowane i połowę podłogi, trudności polega na tym iż podłoga jest z centralnym spadkiem i układane w karo, sam sobie zgotowałem ten los… ale idzie powoli o do przed…powoli………

    ...
  4. Piana na poddasze

    Poddasze za to do przodu, po wykonaniu zabudowy pod okna dachowe i zamocowaniu wieszaków do zabudowy poddasza na skosach poddasza oraz śrub które wskazują gdzie będzie można przykręcić wieszaki obrotowe do zabudowy na płaskiej części poddasza. Oczywiście trzeba było zabezpieczyć tynki na ścianach i podgrzać pomieszczenia na górze… ekipa przyjechała 25 listopada o godzinie 9-00 przez dwie godziny podgrzewali pomieszczenia, rozgrzewali i mieszali odczynników. W siedem godzin pokryli ...
  5. Koniec listopada ...

    Trochę się nie odzywałem, ale roboty sporo, oczywiście z mojej strony.
    Tynkarz który wziął robotę na styropianie czyli równanie, siatka zatopiona w kleju, zatarcie na gładko plus parapety i inne drobiazgi. Nie zdążył trzy tygodnie nie dał radym, tym bardziej że styropian miał położony. Zgodziliśmy się razem że dokończą na wiosną…





    ...
Strona 1 z 4