dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Ale wkurzyłam się nieziemsko!! zaraz zapodam Wam kolejny dowód na to ,jak to z Polaków robi się bogaczy i zdziera się z nich niemiłosiernie w tych naszych kochanych polskich sklepach Przez przypadek ,buszując po Wnętrzach natknęłam sie na link niemieckiego sklepu z armaturą ,do której się przymierzałam i niestety nie było mnie na nią stać ,bo kosztowała parę tysięcy zł u nas .A tam ,proszę bardzo -240euro. Mają też w ofercie grzejniki retro łazienkowe,za które ...
  2. Alter Ego zuzków

    Tak mnie jeszcze naszło by przekopiować wpis z wątku o naszym projekcie. Takie małe podsumowanie naszej drogi do energooszczędnego domku.

    Czy wyjdzie extra czy nie, to powiem pewnie za kilka lat. Póki co staramy się poprawiać termicznie projekt tam gdzie to możliwe.
    Na razie mamy:
    1. Fundament ocieplany 18cm od zewnątrz (od 1m do 1,5m w głąb - niestety nie do samego końca ław), do tego 5cm od wewnątrz na głębokość 0,5m.
    2. Okna Oknoplast Kraków
    ...
  3. Alter Ego zuzków

    Od ostatniego wpisu wiele wody i płatków śniegowych przepłynęło przez sztucery naszych rynien, złośliwie rozbryzgując się po nieosłoniętej ścianie ze szlachetnego, kiedyś pewnie jak śnieg białego BETONU KOMÓRKOWEGO.

    Co jak co ale na brak wody to nasze ściany narzekać nie mogą. Już chyba tylko księdza z kropidłem brakuje, by postawić przysłowiową kropkę nad "i".

    Lenistwo czas jednak kończyć i choć zaspy po kolana, trzeba brać ...
  4. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Choinke żywą ale juz nieżywa wyprosilismy na taras, bo sie strasznie obsypala, a tak swieci lampkami i pierniki kręcą sie na wietrze
  5. Celesta Rex G2

    Witam po długiej przerwie.
    Trochę się zapuściliśmy z prezentowaniem postępów.

    Odpowiadając na powyższe pytanie dot. zmian (jeśli jeszcze aktualne) zmiany musiały być zaadoptowane w projekcie przez biuro projektowe, co wiązało się oczywiście z dodatkowymi kosztami. Potem jeszcze zdecydowaliśmy się zmienić położenie kominka, ze względu na fakt iż salon został połączony z gabinetem - kominek umieściliśmy mniej więcej w miejscu komina w kotłowni. ...
Strona 1 z 15