dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mały biały domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    No i ....zaczęło się !!!
    Dwoje w wieku nazwijmy to balzakowskim zapragnęło wiejskiej szczęśliwości w "małym białym domku", w otoczeniu zieleni - bez samochodowego szumu za oknem , wrzasków pod klatką i smrodu rzadko opróżnianych osiedlowych smietników ...
    Tak to chyba jest , że zbliżające się półwiecze popycha ludzi do działań niekoniecznie racjonalnych - a juz przez otoczenie i znajomych zwanych "oszołomstwem" - przecież każdy nam mówi ...
  2. Dziennik Ew-ka

    okna ...nie ma

    dzwonił szef okienny ..przepraszał ,że coś tam sie stało ...aha ...z autem :wink: ( najczęściej powtarzana wymówka - gdzieś czytałam na forum :lol: ) ...Henio udał rozczarowanie ,ale było nam to opóźnienie na rękę , bo tynkarze przynajmniej w spokoju i bez nerwów skończa tynki...nie ma tego złego ...itd.
    Slupy na tarasie obite deskami ,sufit na tarasie , czyli podbitka zrobiona , brakuje tylko podlogi i można urządzić gościnkę ( pogoda ...
  3. opowieści magmi

    Czas przyśpieszył gwałtownie. Dzień ucieka za dniem, każdy wypełniony po brzegi...
    Gdzie się podziały spokojne wieczory z książką i lampką wina? Gdzie się podziały pogaduszki rodzinne przy poobiedniej herbacie? Spacery z dziećmi w poszukiwaniu kasztanów? Odwiedziny u znajomych? Niedzielne wyjazdy w plener?
    Nie ma, nie ma czasu na nic! Biegamy z wywieszonymi językami od rana do wieczora...
    Ale trzyma mnie przy życiu nadzieja, że to wszystko wróci, gdy wreszcie ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    To jakieś totalne szaleństwo, nie mam nawet czasu, aby zajechać na budowę. :-? Panowie mieli wczoraj wszystko skończyć, mężuś dowiózł im jeszcze wszystkie niezbędne materiały (kilka brakujących dachówek skrajnych, kilka metrów odgromu itp). Wszystko wskazuje na to, że dopiero w sobotę zawitam na budowę (no chyba że zrobi to AgaJG jadąc do pracy i zda mi relację :wink: Aga, co Ty na to? :D )
  5. Kasztelania pod zawłaszczonym herbem Kroje

    Coż było czynić. Przyszło dzieło mistrza Markusa Joanismusa „Z blaskiem” zwane jako jużem wcześniej pisał zaniechać.
    Jako pisał hrabia:
    "Taka widać wola Nieba..." czy jakoś tak w komedyi owej stało.
    Przyszło znowu dryfować, jako ten Greczyn Odys jaki, po bezmiarach myśli ludzkiej na pergamin przelanych co to i kreską i kolorem myśli owe w plana kasztelów przenoszą.
    Takoż i po różnych morzach i oceanum się pływało kej w tawernie o wyspach o zamorskiej nazwie ...
Strona 1 z 2