dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Pluszowy

    Witam

    Tak oto pięknie wygląda front naszego domu,
    do którego chwilowo można wjechać tylko taczką :D



    Tu oto nasz ogród i trawnik przed domem...



    a tutaj widok na ogród z tarasem w tle...



    ...
  2. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Schody wczoraj przed zalaniem betonem


    Tutaj będzie kiedyś kominek, po lewo wejście do kuchni po prawo wyjście do przedpokoju



    A to schody dzisiaj


    ...
  3. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Korzystając z okazji, że dzieci chyba :wink: śpią, mąż w pracy (awaria systemu) postaram się powklejać obiecane wczoraj zdjęcia. Zalaliśmy wczoraj betonem schody oraz taras. Dziś normalnie mogłam wejśc na piętro i zobaczyć jak będzie wyglądało. Drabina to dla mnie sport ekstremalny :P .

    Dziś także byliśmy umówieni z elektrykiem, który będzie nam rozprowadzał kabelki w garażu zanim przyjadą bramy garażowe. Na jutro mamy umówione spotkanie z panem od alarmu ...
  4. Marchewkowe pole [dziennik Karpatki]

    MARCHEWKOWE POLE
    Po traumatycznych przeżyciach i dramatycznym pożegnaniu z dzikami poszerzyliśmy kolejny raz obszar poszukiwań i liczbę obsługujących nas agencji. Któregoś pięknego wieczoru pani Natalia (pozdrawiam!!!! :D ) uparła się, że pokaże mi trzy działeczki w okolicach Mikołowa. Na trzeciej wrzasnęłam: eureka!!!! i zadzwoniłam do Małego Żonka z radosną wieścią, że znalazłam to, czego szukaliśmy. Nasze miejsce na ziemi. Banał. Mały Żonek natychmiast zerknął ...
  5. Rodo 5 - Oli i Krzyśka

    Pojechaliśmy dzisiaj na nasze włości zobaczyć jak tam nasza ziemia sobie lezy :D Leży, leży :)
    Nasze oczy zobaczyły piękny widok, nie mogliśmy się napatrzeć.

    Oto to co zobaczyliśmy:

    http://rodo5.w.interia.pl/skrzynka.JPG

    Stała piękna pani skrzynka :D

    Coś się dzieje, no w końcu coś się ruszyło. Boże jak ja nie mogę się doczekać rozpoczęcia budowy!
Strona 1 z 6