dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik wykończeń...

    W stercie suchych liści
    3 kwietnia 2007


    Robiliśmy z Rysiem porządki ogrodowe. W nowej żółwiownicy, w stercie liści, które w rogu zebrał i pomieszał z piaskiem wiatr znaleźliśmy chyba 7 czy osiem płazów. Kilka z nich udało mi się sfotografować:
    traszka zwyczajna (Triturus vulgaris). Pierwszy raz widziałam to stworzonko na wolności i to w dodatku na moim podwórku.
    ...
  2. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

  3. -== Misiak buduje sobie Dom w Winorośli 2 ==-

    jutro chwila prawdy
    od rana koparka będzie kopać wielką dziurę i jak skończy wchodzę do wykopu z zagęszczarką 450 kilo i ubijam piasek

    przypomnę ze w najgłębszym miejscu będzie kopane na ok 3 m :o
    woda na głębokość ok 2,2 m

    ale mam galara :(

    mam nadzieje ze nie będzie padać !!!
  4. Dziennik Ged'a

    Rano lało. Myślałem, że z pomocą mojej żony zaworkujemy drzewka, ale się nie dało. Pojeździłem po szkółkach szukając odkwaszonego kompostu i odpowiednich worków. Specjalnych do drzewek nie znalazłem, więc wybór padł na zwykłe - zawinięte w połowie do środka doskonale spełniają zwoje zadanie i kosztuję tylko złotówkę. Kompost znalazłem taki jaki polecał szkółkarz, nawóz również. Kompost mieszam z rodzimą naszą ziemią 1/1. Mieszanie jest pracochłonne więc prawdopodobniej ...
  5. Niewielki M05L - domek dla Ani i Jacka

    prace male bo male jednak trwaly
    dzisiaj wpadl nasz zaprzyjazniony geodeta i kontynuowal wytyczanie




    dzisiaj wyznaczone zostaly wszystkie wazne punkty na lawicach

    jutro tylko zostanie wyznaczony poziom posadowienia posadzki i juz wszystko bedzie wiadomo
    jak to bedzie wygladalo generalnie bo nasz kierbud ...
Strona 1 z 12