dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    Brakujące krokwie dojechały :D :D

    nawet kilka zdjęc pstryknęłam:
    więźba bez brakujących 3 -4 krokwi nad daszkiem



    szczyty sie robią:


    a tu komin też się robi:
    ...
  2. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Elektryk zniknął :o Wykusz już zatynkowany. Pewnie to ekipa p. Darka a nie elektryk będzie łączył zerwane przez nich kable :roll: Ale co tam :wink:

    Robią te wykończenia i poprawki tynków... Nie wiem czy tak jest u wszystkich, ale u mnie tynkowanie kaset od rolet wewnątrz to prawdziwa droga przez mękę. Najpierw nie otynkowali. Kazaliśmy otynkować. Jak otynkowali i przyszedł pan od rolet montować te w wykuszu to powiedział, że po pierwsze zatynkowali źle i będzie ...
  3. Dziennik Mikruska- Dom w Piwoniach - zaczynamy :)

    Dzisiaj było drugie podejście do zakopania kolektorów. Nauczony ostatnim niepowodzeniem zaopatrzyłem się w sprzęt z prawdziwego zdarzenia:
    oraz

    Lewe zdjęcie jest z internetu, prawe to "moja" koparka w akcji (zdjęcia wkleję jutro).Zastanawiałem się co będzie, jeżeli ten sprzęt rówież nie da rady...Jedyną opcją pozaostawałby ...
  4. Marcel

    Dzisiaj dwa ważne wydarzenia:
    1.W SALONIE MAMY NOOORMALNE śWIATłO, TAKIE PSTRYCZEK-ELEKTRYCZEK!!!
    2.W KOMINKU PIERWSZY PłOMIEń, a w kaloryferkach ciepło z kominka, miodzio. W DOMKU CIEPEŁKO!!!

    Ach, z tego wszystkiego bym zapomniała. Ekipa od docieplenia w składzie pan Tomek+4 wkroczyła do akcji dzisiaj o... 17.00. no cóż można i tak.
    Twierdzą,że w sobotę kończą, chyba trzeba im wierzyć...
  5. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Dziś zapraszam miłych Państwa do pokoju Glizda.
    Już jakiś czas głowiłam się na tym jak ten pokój przygotować na przyjście nowego obywatela. Jak wiadomo pod koniec urządzania domu, (choć do końca to nam jeszcze daleko) portfele nie są wypchane pieniędzmi. Musiałam wykorzystać to, co znalazłam w garażu. Padło na resztkę farby z łazienki, a to, że ma być chłopak to taki zbieg okoliczności. W obawie przed możliwością zbraknięcia :wink: niebieskiej wymieszałam ...
Strona 1 z 5