dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    Obiecany RYS HISTORYCZNY

    O budowie nie myśleliśmy - (powiedzmy)
    ale nasze podejście zweryfikowało życie 8) jak zwykle to bywa tyle że w naszym przypadku na szczęście w górę niż w dół :D

    W połowie 2002 roku jako młody chłopak z prowincji ze stałą posadą w „Warszawce” i perspektywą na rodzinne życie, patrzyłem na mieszkania w Warszawie - jak się spodziewałem było wysoko ale osiągalnie - pozostało na wywiadzie.
    Od ...
  2. Dziennik Hanuli

    Krzesełka i stół juz są - cudności. Stół stał w sklepie chyba z rok czasu albo więcej, oglądalismy go z pięć razy, nikt go nie chciał kupić, bo po co komu biednemu taki stół rozkładany do 2 m, biedny nic na nim nie postawi i gości nie zaprosi, a bogaty to sobie kupi do jadalni na 16 osób nieskładany. No a że człowiek gdzieś pośrodku - w stanach niższych się plasuje to.... my go wydarliśmy i to zdekompletowany - bo w komplecie były krzesła totalnie nie wygodne i nie pasujące ...
  3. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    Witam Wszystkich !!!
    :lol: :D :lol: :D
    Pod wpływem lektury kilku dzienników na naszym forum zapragnąłem zachować wspomnienia z naszej budowy :wink:

    Ostrzegam, proszę nie spodziewać się zbyt wysokich lotów poetyckich. ale jak gdzieś w komentarzach czytałem - "tutaj nie wymaga się zbytnio talentów" :wink:

    Jak większość dzienników również nasz będzie zaczynał się od rysu historycznego - nasz będzie zaliczał się ...
  4. Dziennik Whisperów

    5 listopada 2005
    Przyjechał podbitkarz, wymierzył, wyliczył, umówieni jesteśmy na poniedziałek. Zamówiłem u statka panele i listwy, zostały mi jeszcze tylko do kupienia łaty - załatwię to w poniedziałek rano.

    Parę dni temu miałem ze sobą aparat, Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć.

    Najpierw pistacje, po prawej stronie zdjęcia widać sterowniki do ogrzewania i wentylacji.

    ...
  5. Dziennik Whisperów

    4 listopada 2005
    Marylin Monroe powiedziała: Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy. Miała rację. Ale żeby zaszaleć z zakupami, trzeba mieć pieniądze. Wniosek o transzę złożyliśmy jakoś w zeszły tygodniu, a kasy niet. Próbowałem się dodzwonić do Kaczora Donalda (teraz to brzmi jakbym miał znajomości w polityce), ale niestety bezskutecznie. Może go na ministra wzięli? Albo miał szkolenie? Albo komórka mu siadła? Trzeba będzie przypilnować sprawy w przyszłym ...
Strona 1 z 3