dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Anula & Wojtula

    :)
    Witam to pierwsza moja próba mojego własnego Dziennika budowy, proszę o cierpliwość. :) mam nadzieje że niedlugo wszystkiego sie naucze i podziele sie z Wami moimi problemami i pomysłami i pokarze wam zdiecia naszej działeczki.

  2. Nasza sielanka

    No , w końcu mamy pozwolenie na mostek przez rów melioracyjny . Takze ok . poniedziałku złożymy papierki na pozwolenie . Jesli pogoda pozwoli to jednak fundamenty wylejemy jeszcze w tym roku . :lol:
  3. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    BUDOWANIA DZIEŃ 18

    No i wreszcie jestem na bieżąco. Prawie bo nie przelałem na papier tego co się kłębi w mojej głowie.

    Jest kanaliza :)


    Nasz domeczek. Na małym okienku widac moje przymierzanie się do opasek.


    Osadzanie studzienki

    ...
  4. Dom Świrka, Dzięcioła, Jasia i Zuzanki.

    Na początku października przyjechał do pomocy teść, zwany tez dziadziem Kaziem.

    Teściu rozłożył swój warsztat w naszej sypialni:


    Zakupił niezbędny sprzęt:


    I wziął się ostro do pracy:


    I pierwsze efekty jego pracy.
    ...
  5. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    BUDOWANIA DZIEŃ 16

    Na miejsce wpadłem rano i ekipy jeszcze nie było więc pyknąłem tylko parę fotek.
    Przy okazji zebrałem się i zaczałem liczyć jaki to styropian zakupić, tzn. jakie grubości. Jako że dom jest ciutkę wyżej przez nierówność fundamentu i mogę tam dać czegoś więcej to zdecydowałem się na poświęcenie 1cm więcej na styropian + 1 więcej na wylewkę. Tak średnio. W projekcie wygląda to tak (od dołu)

    - płyta betonowa ...
Strona 1 z 18