dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. jak wklejać zdjęcia??

    pomóżcie jak wkleić zdjęcia i jak zmienić wygląd dziennika, tak aby wszystkie wpisy były jeden pod drugim, a nie kazdy na osobnej stronie???
  2. dom w aksamitkach 2 po zmianach

    WITAJCIE


    Jestem tu nowa... moje imię Magda .
    Od dawna obserwuje forum i podglądam wiele dzienników, az wkoncu nadszedł czas na moj własny...

    Kilka słów o rodzinie inwestorskiej
    Nasza rodzina: ja - Magda, mąż Andzrej, dzieci x 1 córcia Karolinka zwana przez nas Kalcią lub Kalinką (lat prawie 4, no za 11 dni bedzie równo 4 latka).

    Trochę o nas ... przez 6 ostatnich lat mieszkaliśmy na jednym z Bydgoskich osiedli ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w aksamitkach 2, żołedowo Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. wiosenne porządki

    Wreszcie udało się mi pojechać na działkę.
    Niestety bardzo późno, bo dzisiaj było nieprzyjemnie, padała marznąca mżawka i wiało - nie mogłam więc zabrać ze sobą dzieciaków. Wczoraj była taka piękna pogoda, ale niestety nie mogłam się wyrwać, a dzisiaj jak na złość brzydko.
    Czekałam aż mąż wróci z zakupów i dopiero o 17 ruszyłam. Udało się mi usunąć trochę drzewek i badyli porastających działkę. Umęczyłam się przy tym okropnie, bo korzystałam ...
  4. Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata

    - 05-03-2011 - 19:42 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    5 marca 2011 roku
    Jak ten czas leci.....
    a papiery się placzą po urzędach.
    Pan inżynier architekt magister (kolejność przypadkowa) nanióśł poprawki do projektu, uzyskał niezbędne uzgodnienia, dostarczył od innych intelektualistów z tytułem mgr inż mapki przyłącza prądu, gazu, wody i rozprowadzenia POŚ , skasował:
    200 zeta za projekt wyjazdu na drogę
    100 zeta za zmiany w projekcie
    1000 zeta za coś grubego i cudnie oprawionego ...
  5. 13

    Rozmawialiśmy z paroma potencjalnymi wykonawcami naszego domku. Nasz projekt się już adpatuje, więc dostali wstępną wersję do obejrzenia i mają nam przysłać jakieś wstępne wyceny: z materiałami i bez materiałów. Wszyscy twierdzą jednym głosem, że mają dobre upusty w hurtowniach i że są w stanie kupić te materiały na nas (faktury na nas) po korzystnych cenach, że wyjdziemy na tym lepiej niż gdybyśmy sami za tymi materiałami ganiali. Oczywiście jest to z jednej strony dość ...
Strona 1 z 3