dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Uzupełnianie konieczne i obiecane :D
    Tak wygląda piasek pustyni jako strukturalna farba .... pomalowana żółtym nobilesem:


    Tak żółty pokój:


    A tak obydwa: zielony (to seria wiosna) i żółty (seria lato, jesień będzie na przedpokojach i w salonie a z zimy zrezygnowałam) o zachodzie słońca:
    ...
  2. Szaro i minimalistycznie

    [b]O gupiej architektce i mądrych budowlańcach :roll: [/b]

    Dziś rano musieliśmy awaryjnie zamiast do pracki to jechać na budowę. Dlaczego? Bo już pan Kazio ma dość błędów w projekcie :roll:

    Ciągle narzekał że jest źle zwymiarowane, że się wymiary nie zgadzają, ale wydawało nam się że on marudzi i przesadza, ale nieeee wcale nieeee :evil:

    Okazuje się że tak: w piwnicy wymiary wykusza się zgadzały, a już na piętrze się ...
  3. Dziennik budowy APS 119

    Elektrycy praktycznie skończyli, później podłączą tylko wszystko pod skrzynkę, której jeszcze nie mamy bo panowie z energetyki mają czas, oni zawsze mają czas na wszystko. Rury do odkurzacza centralnego zamontowane. Instalacja wodno-kanalizacyjna też jest. I wszystko byłoby super, ale od zeszłego tygodnia coś zaczęło się kichać, studnię wiercili cztery dni i nic dokopali się do 27 metra woda była ale trzy albo cztery razy złamali wiertło, efekt końcowy - studni brak :( ...
  4. Parterowe Ranczo :-)

    Stan po kilku dniach:



    Jak widać wieniec wlecze się niemiłosiernie, nie wiedziałem, że to taka upierdliwa robota. Samo ręczne zalewanie nie trwa długo, ale zbicie szalunków, ich zamocowanie i skręcenie śrubami, skręcenie zbrojenia, zamonotanie, potem zalanie, rozkręcenie, przełożenie szalunków... i od nowa. W sumie wieniec jest u mnie zalewany trzech częściach. Dzięki temu starczyło ...
  5. Guliwer 2G

Strona 2 z 16