dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik pontypendy

    No to masz babo placek... budowlany. :(
    Wysmażył się przez ostatni tydzień lub dwa.
    Przez całą zimę nic się nie działo, a teraz mam problem.
    Popękały wierzchnie warstwy bloczków, z których są zbudowane ryzality. Woda z topniejącego śniegu, ściekająca po ścianach musiała w nocy zamarznąć i wysadzić kawałki bloczków. Od środka jest w porządku, więc nie jest zniszczona cała ściana, ale na zewnatrz wygląda to tak jakby odpadał tynk. :(
    ...
  2. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Nastał koniec weekendu jestem Wam winna sprawozdanie.
    Pokoje wymalowane, wykładzina położona całe 65 m2.
    Zapraszam na sesje zdjęciową:
    - pokój prawy:

    - takich listew wykończeniowych używaliśmy. Można je przykleić do ściany, w rowek wsuwa się kawałek wykładziny i gotowe

    - nasza sypialnia
    ...
  3. tysiące zmagań - dziennik

    ... stoimy w miejscu z naszymi planami, załatwieniami i poszukiwaniamy. Tzn. moje plany sie wciąż rozwijają, męża chyba stoją w miejscu.
    To jest nasz pierwszy wspólny weekend od kilku miesięcy - bez wyjazdów, rodzinnych nalotów i innych tam takich, wiec korzystamy :D
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    Wyloty rur w pokojach i łazience znajdują się w suficie (kratka z żaluzją).
    A wygląda to tak (znowu prosze o przekręcenie głowy :-? )



    Najdłuższy poziomy odcinek ma ok 9 m. Nie mamy turbiny i uwierzcie mi, mimo to, naprawdę jest ciepło. Turbina na takim odcinu jest zdecydowanie zbędna. Sądze że do 10 m można sobie darować "wspomaganie".
    To chyba wszystko. Jeśli byście ...
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    Po ok 1 m rury spiro łączą się z ocieplanymi rurami do dgp (za pomocą specjalnej taśmy aluminiowej, którą były też przymocowywane płaty wełny do dytrybutora).
    I teraz niestety kopnięte zdjęcia:





    Jak pisałam rur jest 4. Jedna, jak widać na zdjęciach, jest nawiewem na pokój na dole, pozostałe 3, nawijmy je ...
Strona 1 z 3