dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Dzisiaj przyjechał zlewozmywak do kuchni :):) I jak zapakowany ! Przeżył nawet wysyłkę kurierem :):)
    taki pakunek :

    a w środku taki komplet :


    Zlewozmywak + bateria ze sklepu www.zlewozmywak.pl
  2. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    I jeszcze mi się przypomniało: wkurzyłam się na niektóre sklepy internetowe sprzedające oświetlenie (w tym sprzedawców na allegro). Wszystkie miały w swojej ofercie kinkiet (zdjęcie kilka postów wyżej) i wszystkie oferowały wysyłkę od ręki.
    No to ja zamawiam, sklep robi zamówienie u producenta i dostaję maila o treści: pani zamówienie zmieniło status na anulowane.
    Bo importer nie sprowadza, a producent juz dawno nie produkuje. To po co, kurde, ta lampka wisi ...
  3. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Cytat Napisał oleniek
    Witaj
    z pewną taką nieśmiałością się wpisuję, ale widzę i innych wpisy

    Tytuł dziennika masz super - od razu intryguje i zachęca do czytania i wiesz...popłakałam się ze śmiechu jak skomentowałaś swoje zdjęcie przy słupie,,,już widzę że będę tu czściej zaglądać - teraz muszę tylko znaleźć czas żeby przeczytać całe 17 stron :lol:
    Witaj w moich skromnych progach !!!! Ja twój dziennik czytałam i często tam zaglądam, choć nie pozostawiam śladu :oops: :oops: ...
  4. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

  5. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    06 stycznia

    dziś już jest tak:


    brakuje tylko listew przyściennych, których wolałabym żeby nie było :roll: :-? :lol:, ale względy praktyczne wzięły górę.

    Nie widziałam schodów jeszcze na żywo, ale zapowiada się nieźle :D.
Strona 1 z 12