dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ....

    poprzedni post był pozytywny ale żeby nie było że jest tak różowo teraz troszkę ponarzekam:
    po pierwsze zbieranie dokumentów do zakończenia budowy i tym samym zamknięcia kredytu zakończone, we wtorek jedziemy do banku złożyć ostateczne dokumenty, troszkę było z ty zachodu bo niby każdy spec wie jak dokumenty muszą wyglądać (przynajmniej tak twierdzą podczas rozmowy) a jak przychodzi co do czego to albo źle wpiszą nr działki, a to nie załączą swoich uprawnień itd. ...
  2. nabieramy kolorów

    wpisy zaczynają być miesięczne ale to z powodu braku czasu
    no więc od ostatniego wpisu troszkę się zmieniło, domek a raczej pomieszczenia w nim nabierają kolorów, w końcu kuchnia i jadalnia dostały kolor: "rajska plaża" oto ona
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kolor w jadalni.jpg
Wyświetleń:	277
Rozmiar:	76,5 KB
ID:	140726
    o przebojach z pierwszym wyborem pisałam? jak nie, to szkoda słów totalnie nie trafiony kolor ale nauczyłam się jednego próbka, tester, wszystko jedno na ścianie i tak będzie inaczej, wracając ...
  3. porządki

    Dziś było ogarnianie tego co zostawili tynkarze, elektrycy itp itd. 6 worów śmieci po 240 litrów każdy..
    Nadmiarowe dachówki pomyłam i wynieśliśmy na strych.
    Hydraulik dziś skończył, dobrze że wpadł na pomysł żeby zrobić doprowadzenie wody na tył lodówki, bo jeżeli chcemy lodówkę z produkcją lodu to warto mieć wodę

    W poniedziałek przyjeżdża szyba do wymiany do HSa. Przypomnę, że pół szyby przyszło takie, że jak się przez nią ...

    Updated 08-10-2012 at 08:08 by jossi

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Oj leci ten czas, a my dalej w kaczej du..e.

    Witam serdecznie, po bardzo długiej przerwie. Pewnie witam tylko siebie, bo chyba już nikt do mnie nie zagląda.
    Jak napisałam w tytule niewiele się u nas dzieje.
    Od marca męczymy się z mapkami. Okazało się,że gdyby nie moja upierdliwość, to pewnie plany związane z budową naszego domu umarły by i zostały zakopane w szufladzie "niespełnionych" marzeń.
    A było to tak....
    Po wyproszonej wizycie geodety okazało się, że działki dzielić nie możemy, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ibud beskidy 113 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Kolejne wyceny kuchni

    Kolejne wyceny kuchni - wg poprzedniego projektu plasują się następująco:
    - jako, że poprzednia była I wyceną, kolejna będzie II i III.
    II - wykonawca polecony, bardzo solidne wykonanie - materiały tańsze (i wg Waszych opinii - gorsze), pan nas ujął pomysłem na barek z forniru "dąb czarno - srebrny" - nie pamiętam, niestety czy to ten sam producent ale wyglądało to naprawdę imponująco! http://www.klonplyt.pl/images/califo...y%200158sr.jpg
    Cena za ...
Strona 1 z 2