dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dach ciąg dalszy

  2. dach

  3. Wymiana okien... :)

    Okna, które zostały już przywiezione 25.10.2011 - od 2 listopada są już zamontowane

    Nie sądziłam, że zostaną one wszystkie zamontowane w ciągu jednego dnia. Co prawda, był to montaż surowy, ale był - i to jest najważniejsze. W sumie, to... nie ma się czemu dziwić. Monterzy pzryjechali już przed 7.00 i dość sprawnie im ta cała praca szła do przodu łącznie z przestawianiem mnie z kąta w kąt

    Jedyne zdjęcia, jakimi mogę się pochwalić ...
  4. Nowe okna...

    Wpis z 24.10.2011r.

    Cytat Napisał kardamina Zobacz post
    Jest jedna ważna informacja - jutro przyworzą mi okna
    - montaż dopiero po pierwszym listopada z przyczyn zdrowotnych (ekipa rozchorowana), ale to nic... już się cieszę na samą myśl o nowych oknach
    Prawdę powiedziawszy, wówczas nie miało to dla mnie znaczenia jak długo będę czekać za samym montażem okien - najważniejsze dla mnie było to, iż nowe okna są już przywiezione
  5. Recykling 60-latka z plusem

    W związku z tym, że po wymianie okien i montażu rolet RECYKLING mojego 60-LATKA chwilowo (nie wiem, jak długo) będzie wstrzymany, poczyniłam pewne zakupy...

    Wpis z 22.10.2011r. mówi bardzo dużo

    Cytat Napisał kardamina Zobacz post
    Czekam....
    Niemalże cały tydzień uciekł mi na czekaniu... za telefonem, który "powiedziałby" mi - proszę pani, jutro lub pojutrze przywozimy okna. Jednak niestety, takiej informacji się nie doczekałam - po prostu, zbytnio karmiłam się złudzeniami,
    ...
Strona 1 z 3