dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Porz?dki na dzia?ce

    Na budowie zastój a akurat taka fajna pogoda była przez kilka dni. Miałam urlop, Małżonek też wyszarpał kilka dni. Poświęciliśmy je na formalności - trzeba zrobić nową mapkę do zaprojektowania gazu , naniesienia projektowanego przebiegu wody, prądu itp. Pójdzie to wszystko razem z projektem gazu na ZUD i będzie z głowy. Geodeta nasz też na urlopie , na szczęście nam się nie spieszy i możemy poczekać. Gaz potrzebny nam będzie wiosną. Poza tym dowiedzieliśmy się, że dostaliśmy ...
  2. po przerwie...

    Po przerwie wakacyjnej udało się uzbroić działkę:
    Mamy wodę
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110726102.jpg
Wyświetleń:	177
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	68800Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110727110.jpg
Wyświetleń:	178
Rozmiar:	60,6 KB
ID:	68801Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110727111.jpg
Wyświetleń:	172
Rozmiar:	79,2 KB
ID:	68802Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00662.jpg
Wyświetleń:	182
Rozmiar:	77,2 KB
ID:	68803 - jak woda opadnie, będzie betonowane.
    Prąd:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00661.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	68804, jako taka droga dojazdowa.
    Ale najsmutniejszy dla nas widok to wytyczony budynek - cieszyło na to miesiąc temu, teraz powinny stać mury Niestety musimy chyba osuszyć działkę, czy coś w tm stylu. ...

    Updated 06-08-2011 at 19:03 by ganiutek

    Tagi - katalog słów kluczowych: studnia głębinowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Okna ju? s?!

  4. Budujemy Granata- dzień siódmy

    Sobota! Tydzień temu zaczynaliśmy a tyle się wydarzyło. Mam fundament MOJEGO DOMU, jeszcze nie cały, bo w poniedziałek dowiozą jeszcze 5 palet bloczków,więc w sumie będzie ok 1300. Dostałam listę od majstra co kupić w poniedziałek i dylemat- mam nabyć 60 m2 styropianu, weszłam najpierw w internet i ...styropian sprzedają w paczkach a określony jest w metrach ale sześciennych. I skąd mam wiedzieć ile metrów kwadratowych jest w takiej paczce. Pojechałam do Obi, żeby zobaczyć ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 035.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	53,6 KB
ID:	68788   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 036.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	68789   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 033.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	49,1 KB
ID:	68790   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 034.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	52,5 KB
ID:	68791  
  5. schody, kafle i inne prace

    Zadzwoniłam upewnić się co do terminu wylewek i okazało się, że nie jesteśmy w grafiku Najbliższy termin piątek. I pomyśleć, że pierwotnie planowaliśmy wylewki do końca czerwca.
    W tym tygodniu bylu dekarze - wymienili pękniętą dachówkę skrajną i uszczelnili komin. Chciałam Ich wypytać, jak to było z prostowaniem naszego dachu, dylatacją rynien i szpilkami do dachówki, ale się nie udało. Rozmawiałam z naszym murarzem, a oni mieli samochód zaparkowany z tyłu ...

    Updated 06-08-2011 at 13:54 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2