dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Szaro i minimalistycznie

    Mury mury się pną do góry! :lol: :lol: :lol:

    Widok ogólny:
    [img]http://img413.imageshack.us/img413/7241/hpim2409eo0.jpg[/img]

    Najbardziej zaawansowana ściana wschodnia z oknem w pokoju gościnnym i w łazience małżowskiej :wink: [size=2]BTW - znowu musiałam prostować wesołą [i]tfurczość [/i]naszej pani architekt która namieszała w wysokościach okien: te dwa ni z tego ni z owego zaznaczyła jako 30cm wyższe niż wszystkie inne... :-? Ale ...
  2. Dziennik Oci

  3. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    "Uznaj kochanie 13 za swą szczęśliwą liczbę" - usłyszałam od mamy po tym jak 1 września moje dziecko dostało legitymację szkolną z tymże numerem. :o I to nic, że do dentysty inwestorka i nieletnią wysyłam 13 na godz.13 - w końcu to moja szczęśliwa liczba ma być :wink:

    Na budowie działam nadal - wykańczając przy okazji całą rodzinę - no cóż, nauczyłam się w końcu wymagać i żądać od innych tyle ile od siebie - a że sama na pysk padam - czynią ...
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    No nareszcie, salon z kuchnią wygładzony. dzisiaj byłam zobaczyć jak to wygląda i stwierdziłam, że dobrze to wygląda.... :-) :-) Salone jest teraz bardzo jasny i tak optycznie troszkę to wszystko powiększyło się. Jutro jadę sprzątać po gładzeniu i skończy się juz ten pył wszechobecny.....na dole oczywiście, bo góra będzie robiona zimą....Tak czy inaczej ja jutro sprzątam a mój mąż gruntuje i maluje na biało. Na razie, dotąd dopóki wszystkie płytki nie będą położone, ...
  5. Dom jamaju

    3-5 wrzesień 2008

    Na placu boju pojawił się wyciąg.



    A tak wygląda sobie strop



    Jak widać, na piętrze wymurowały się już rogi.
Strona 2 z 8