dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Finish na ten rok

    Witam
    Generalnie dobrnąłem do końca na ten rok, no możę będą jeszcze prace ale juz to nie ta skala co do tej pory.

    Więźba została przykrytą płytami MFP 11mm oraz 2x papą wierzchniego krycia i czeka na wiosnę 2014r. Nie będę przepłacał za dekarzy którzy aktualnie cenią się wysoko - poczekamy zobaczymy w marcu...

    aktualnie deszcze mi już nie straszne. Jestem też już trochę zmęczony tą budową.

    w październiku zabijam otwory ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00996.jpg
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	210535   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00977.jpg
Wyświetleń:	232
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	210536  
  2. Dom Gosi i Daniela - projekt indywidualny. Mały domek we Wrocławiu.

    Kilka zdjęć, które przybliżą jaki ogród chcę uzyskać. Są tam dwie rzeźby - jedną z nich będę chciała odwzorować. Jest też zdjęcie ogrodu, które chcę uzyskać w północnej części działki - zadanie mam ułatwione, bo mam piękną, zdrową brzozę w tej części ogrodu. Pozostałe style ogrodu bardzo łatwo sobie wyobrazić, więc nie będę wstawiać zdjęć cudzych - z czasem będę wstawiać oryginalne zdjęcia swojego powstającego ogrodu :).
    A oto kilka zdjęć.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ogród.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	100,0 KB
ID:	210486   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	baba- rzezba.jpeg
Wyświetleń:	218
Rozmiar:	9,7 KB
ID:	210487   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dziadek - rzezba.jpg
Wyświetleń:	201
Rozmiar:	7,9 KB
ID:	210488  
  3. Dom Gosi i Daniela - projekt indywidualny. Mały domek we Wrocławiu.

    Przygotowujemy, jak już mówiłam wcześniej, naszą działkę pod budowę wymarzonego domku. Ten weekend będzie bardzo pracowity dla nas ;). Działka jeszcze wymaga wiele nakładów pracy ale ja jak przystało na zapaloną ogrodniczkę już aranżację ogrodu mam zrobioną. Ogród będzie w czterech stylach.
    Główna, tylna część ogrodu - od strony tarasu będzie zalesiona - ma nam dawać cień w upalne dni. W lasku będzie mała niespodzianka - wielki głaz (mam do nich ogromny sentyment ...

    Updated 06-09-2013 at 13:58 by luntrusk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dom Gosi i Daniela - projekt indywidualny. Mały domek we Wrocławiu.

    Wizualizacje domku nie do końca oddają to co chcę uzyskać, ale są zbliżone do klimatów, które preferuję. Styl wiejski, dworski połączony z nowoczesnymi rozwiązaniami :).

    Dom będzie budowany z bardzo dobrych materiałów. Na pewno:
    - na ściany damy pustak ceramiczny,
    - na ocieplenie wełnę mineralną - ze względu na ogród zimowy i co za tym idzie dużą wilgotność w domu od sporej ilości kwiatów,
    - dachówka ceramiczna
    - wszystkie przeszklenia ...
  5. Budowa gna do przodu :D

    - 06-09-2013 - 11:15 (Indywidualny - bez garażu i bez kotłowni w salonie (czyt. kominka :P ))
    Wreszcie!
    Wśród innych wyrastających jak grzyby po deszczu domach, zaczyna być widoczny nasz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6444.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	210452
    Nawet udało się zjeść pierwszy obiad w salonie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6415.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	210456
    Dziś przyszedł czas na postawienie ścian nośnych (salon / pokój / kotłownia)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6446.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	210453 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6450.jpg
Wyświetleń:	183
Rozmiar:	99,3 KB
ID:	210455 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6447.jpg
Wyświetleń:	164
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	210454
    oraz na budowę komina Shiedel.
    W poniedziałek szalowanie ...

    Updated 06-09-2013 at 11:21 by iborkowska

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2