dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik TomKi

  2. {przed} dziennik adaptacji :)

    Dojrzałem :)

    także do dystansu do tej całej sytuacji z architektem i do swojego spojrzenia. Nic nie jest proste i warto na to patrzeć szerzej. Na siebie także. Emocje opadły i myślę, że nie chcę opisu tej sytuacji zostawiać tutaj. Głównie dlatego że moze być tak że w sumie pomimo swoich racji mogę być jednak niesprawiedliwy. Bylem i trochę rozeźlony i zawiedziony, ale i zawdzięczam architektowi kilka dobrych spraw, naprowadzenia, czasu jaki poświecił pomimo ...
  3. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Dziś mieliśmy spotkanie w kolejnym (drugim) salonie mebli kuchennych. Pani projektant przygotowała dwa ciekawe projekty kuchni i muszę przyznać,że mile nas zaskoczyła. Co prawda nie zdecydowaliśmy się jeszcze na konkretny projekt, ale kobieta trafiła w nasz styl. Umówiliśmy się na kolejne spotkanie na wtorek i mam nadzieję,że już nie będziemy mieli żadnych zastrzeżeń co do zagospodarowania kuchni. Muszę znać już konkretnie rozmieszczenie sprzętów w kuchni, bo elektrycy zrobili ...
  4. Dziennik Oci

  5. Szaro i minimalistycznie

    [b]Obwodnica Warszawy[/b]

    Się buduje w odległości jakichś 500m od naszej działki...
    Dwa kawalątki wybudowali jakiś czas temu i ciągle je dłubią - w tym czasie kiedy powstaje obwodnica to j chyba ze 3 domy zdążę wybudować :roll:

    No ale ponieważ widok powstającej autostrady to w naszym kraju niestety straszliwa rzadkość, to postanowiłam uwiecznić 8)

    Odcinek nr 1:
    [img]http://img134.imageshack.us/img134/8928/hpim2418bn9.jpg[/img] ...
Strona 1 z 8