dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ~dom anny

    Od pewnego czasu " z pewną nieśmiałością taką" szukam kogoś do wybudowania domu. Zadałam pytanie na forum muratora i dostałam dwa telefony polecanych ekip budowlanych. Bardzo dziękuję.

    Piątek miałam na tyle twórczy, że coś zaniosło mnie na stronę " szukam fachowca"
    Złożyłam zapytanie o ekipę budowlaną, napisałam 2 zdania o swoich potrzebach i wszystko to zostało nazwane aukcją .....
    W ciągu dwóch dni dostałam 14 ofert. ...
  2. Dziennik budowy : Tyberiusz Ani i Tomka

    Czekalismy jakies 2 tygodnie, a moze i wiecej juz nie pamietam zanim skonczyli u siostry budowac parter i zabrali sie za nasz. W miedzy czasie cegly przyjechaly gotowe zeby zaczac budowac.

    Ekipa budowlana zabrala sie za nasze pietro i za nim sie dowiedzielismy siostra wyslala zdjecia, ze katy juz stoja wypoziomowane wiec teraz tylko sciany stawiac miedzy nimi.
    Z dnia na dzien siostra wysylala mi zdjecia i pracy posuwaly sie w tempie piorunujacym. Nawet nie wiedzialam, ze ...
  3. ~dom anny

    27 lipca 2009 złożyłam wniosek o pozwolenie na budowę. Oczywiście dokumenty przygotował - Pan młody architekt i dlatego byłam pewna, że tam wszystko w porządku.
    NIESTETY okazało się, że we wniosku są błędy i braki.
    Nie załatwiałam żadnych spraw związanych z mediami. Od lat mam na działce energię i wodę. Wszystko wiedzący pan A powiedział, że nie muszę. Otóż Muszę.
    Musiałam załatwić - Potwierdzenie Odbioru Technicznego Przyłącza Wodociągowego ...
  4. Dziennik budowy Za Rogiem

    4.09.2009
    Na naszej budowie ciągle coś się dzieje - wymurowane są już wszystkie ściany nośne parteru, powstały kominy i kanały wentylacyjne. Nasz strop wymaga jeszcze uzupełnień...




  5. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    W związku z tym ,ze otrzymuję dużo pytań dotyczących mojego zmiękczacza wody dla informacji podam nazwę tego urządzenia .Jest to Tapworks NSC 25
Strona 1 z 21