dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. podłogówka

    dzisiaj przyjechali panowie od podłogówki
    nie chcę za wczesnie chwalić ale fachowo zabrali się do pracy - dzisiaj układają stryo i przygotowują rozdzielnie, acha i wyprowadzili kolektory na zewnątrz domu już
    poprawiają też naszą kanalizę - zdecydowaliśmy poprowadzić od nowa nitkę od wc do główne arterii hehe
  2. Ekipa od ocieplenia i wyko?czeniówki

    Dziś weszła ekipa od wykończeniówki, która ociepli nam również dach. Jesteśmy trochę oszołomieni i przerażeni, bo teraz tyle spraw naraz załatwiać trzeba. Pan z ekipy wykończeniowej pytał dziś kiedy będą płytki, bo chciałby zacząć już niebawem robić górną łazienkę. Zamawiałam płytki w połowie sierpnia i mają być pod koniec września. Jutro przedzwonię, czy może jednak płytki nie przyszły wcześniej. W końcu muszę zamówić też armaturę i baterie łazienkowe. ...
  3. Izolacja ?cian fundamentowych

    Murarz zakończył ścianki fundamentowe a mąż prawie skończył ich malowanie. Wszyscy zadowoleni z efektów - kierownik budowy nawet przybył i pochwalił wykonawców - w tym męża mego .
    Na pierwszym planie garaż:


    Południowa strona:


    Jutro folia i styropian oraz zasypanie wewnątrz i na zewnątrz .
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacja fundamentów Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. dom w Tocjach

  5. Mały domek w wielkim mieście

    18.11.2010

    Zadwoniłam do przyszłego dostarczyciela prądu, wody i ciepła (3w1) do naszego domu. Pan był bardzo miły, podał mi przybliżony koszt przyłącza. Pokrywa się to, niestety, z kwotą podaną przez maklerkę. Do dokładnej wyceny potrzebują dokładne plany domu na działce. Po południu dostałam mailem cały plik papierów na temat warunków poprowadzenia przyłącza, wieczór spędzę na studiowaniu tego... No ale to moja działka, M zajmuje się sprawami finansowo-notarialno-urzędowymi, ...

    Updated 16-06-2012 at 07:02 by Da_Lena

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3