dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Prymulkowa przygoda.

    Uff... To był ciężki dzień. W przenośni i dosłownie, ale po kolei :>

    Najpierw obiecane fotki (sorka, że dopiero dziś, ale jakoś przedwczoraj i wczoraj wieczorem Morfeusz mnie nawiedzał).

    Fotki z dnia 5.11.2008:

    ...
  2. Rozważny c-33

    Akcja "PANEL "zakończona sukcesem :D została się jedna cała paczka ,dobrze ze nie brakło,zeszło sie troche bo i powierzchnia niemała,dojechały dzisiaj właczniki roletowe wkońcu te które chcielismy :o czyli jedno nacisniecie i same sie zamykają lub otwieraja...skoczylismy tez płytki na podłodze w łazience,jak dobrze pójdzie to jutro je zafugujemy i bedzie można myśleć nad "scianką" do ktorej bedzie przymocowane lustro i umywalka...a zapomniałabym :o jutro ...
  3. Pasie budują

    Witajcie

    plan założony wczoraj wykonany w 100% :D :D :D
    i nawet mąż mi pomógł tzn. równo opier....lił geodetów i mapa ma być w poniedziałek ...zobaczymy
    notariusza w końcu załatwia mój tata
    a ja siedzę, czytam, myślę i głowa mi pęka:

    -czy jednak budować z maxa czy porothermu
    -czy dachówka cementowa czy ceramiczna
    -do ocieplenia wełna czy styropian
    -okna drewniane czy PCV
    -a może solary ...
  4. MILA w okolicach Poznania

    Jeszcze trochę i nie będziemy już mogli oglądać dachu z pokojów na dole:) Powstają sufity. Proces wydaje się być dość skomplikowany, zwłaszcza w okolicach wieńca i murłat.

    Jak można się było domyślić, najbardziej problematyczna jest ta część, w której uwidocznione są belki stropowe. Szczegóły wkrótce a tymczasem zdjęcie z komórki:

  5. Elena z Archipelagu dla Ewy Macieja Martynki Patrycji ;)

    sporo czasu minęło od mojego ostatniego raportu z postępu robót, ale życie nas ostatnio nie rozpieszcza :( choroby w rodzinie, ech życie...
    Co się zmieniło...ano niewiele, jak zwykle budowa idzie jak krew z nosa, ale powoli powoli do przodu...
    nie byłam na budowie dobre 6tygodni, aż w końcu udało sie zajechać wczoraj i już donoszę ciepłe jeszcze fotki:
    elena z przodu:

    elena (ta w środku) z tyłu: ...
Strona 1 z 12