dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    To się porobiło :o :roll:
    Nie może być zbyt pieknie :-?
    Po 1 dolna łazienka stoi bo zabrakło płytek ( jakoś tak liczyliśmy, że źle policzyliśmy ) I teraz będą na czwartek 8)
    Płytek do salonu nie ma i będzie dobrze jak będą w przyszłym tygodniu.
    Górnej łazienki też za bardzo nie można ruszyć bo nie ma wanny będzie koło 14 :-?
    Ale za to mamy położone płytki w części kuchennej ( wyszło bardzo ładnie, choć mieliśmy obawy co ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Nie myślcie sobie, że ja tu podsypiam po cichutku.

    MAM WYKONAWCĘ !!!!!!!!!!!!!

    Zdecydowałam się - może jestem blondynką, ale człowiek od razu mi się spodobał i nawet jakby mi krzyknął o 20.000 więcej niż krzyknął to bym go wzięła :):) Ano wiem, wiem, nie ufać przeczuciom, ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że polecony wielokrotnie :):)

    A więc umowa między nami była taka, że materiały załatwia on, są dobrej jakości, ale ...
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Nie myślcie sobie, że ja tu podsypiam po cichutku.

    MAM WYKONAWCĘ !!!!!!!!!!!!!

    Zdecydowałam się - może jestem blondynką, ale człowiek od razu mi się spodobał i nawet jakby mi krzyknął o 20.000 więcej niż krzyknął to bym go wzięła :):) Ano wiem, wiem, nie ufać przeczuciom, ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że polecony wielokrotnie :):)

    A więc umowa między nami była taka, że materiały załatwia on, są dobrej jakości, ale ...
  4. Dziennik Ged'a

    Wtorek
    Architekt wybrany. Warunki ustalone. W piątek mam dostarczyć kompletny projekt budowlany. Ja architektowi, a nie on mnie. Tego jeszcze nie było :D Mam tylko trzy dni i trzy noce. Stare czasy się przypominaj :P Do dzieła ...
  5. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Zima, wciąż zima...
    U sąsiada prace w pełni, a u nas ciiiiiiiiiiisza. Czekamy na okna.
    Aby jednak nie marnować czasu wzięliśmy urlop i dogrywamy kolejne etapy.
    1. Prąd - przyłącze.
    Musimy dokonać zgłoszenia w Architekturze a do tego potzrebny jest projekt. Zrobi go nam mąż mojej koleżanki z pracy, ale to niestety musi trwać. Projekt, potem uzgodnienie w ZUDzie, zgłoszenie w Urzędzie = co najmniej 1,5 miesiąca. A instalacje już lada chwila zakładamy. ...
Strona 1 z 3