dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Następna dostawa płytek o dziwo dotarła na czas ,co mnie oczywiście nieziemsko ucieszyło!! te pierwsze poniżej będą zdobiły ściany górnej "młodzieżowej " łazienki. M stwierdził ,że chyba wybrałam największe z możliwych ( może cholerka za wielkie?),ale za to jaka strukturka:lol: :lol:



    A takie muszą pasować do mojej boazeryjki.Tym samym narzuca się kolor ścian w dolnej ...
  2. Za rogatym płotem w prawo - M18 "Za miastem"

    ONA:

    Padam na nos. Miałam zamieścic zdjęcia i zamieszczę ale na inspiacje juz siły nie mam.
    Zamiotłam dzisiaj całą chałupę i uwierzcie mi - to był nielada wyczyn! Pierwsze zamiatanie od czasów gdy dom powstał!!! Niby każda ekipa tam po trochu po sobie sprzątała ale nikt wcześniej tego nie omiótł więc wyobrażcie sobie ......
    Tumany kurzu chyba jeszcze opadają, choć opusciliśmy domostwo parę godzin temu. Dopiero teraz czuję jak boli mnie każdy ...
  3. Sure - fotodziennik budowy

    po przekopaniu netu i obradach na tematy ogrodwe teraz trochę "z innej mańki" - to efekty dzisiejszego objazdu sklepów:

    kabina do dużej łazienki:


    i umywalka nablatowa:



    (zabawna, prawda? ;) )
  4. Sure - fotodziennik budowy

    po przekopaniu netu i obradach na tematy ogrodwe teraz trochę "z innej mańki" - to efekty dzisiejszego objazdu sklepów:

    kabina do dużej łazienki:


    i umywalka nablatowa:



    (zabawna, prawda? ;) )
  5. Dom w Lesie

    ... i dalej, w osobnym poście.

    W czasie pobytu na delegacji aż bałem się dzwonić na budowę, bo bałem się, że jak trafię na moment wściekłości po próbie wciągnięcia na dach w 5 chłopa (+ elektryczna wciągarka) 300kg beleczki, to nie dość, że się nasłucham, to jeszcze będę musiał na gwałt zdalnie dźwig organizować. Tymczasem okazało się, że majstry sobie sami zorganizowali z sąsiedniej budowy rozkładanego HDSa, który im te największe krokwie koszowe ...
Strona 1 z 20