dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w Lesie

    Ech, ten rack serwerowy to mnie do grobu wpędzi...

    Zawiozłem dziś na budowę kapelusz, żeby go przymierzyć i sprawdzić, ile tego tynku z nadproża trzeba skuć. Wywlokłem ramę racka z dziury (a żeby nie było, że to takie sobie proste "wywlokłem i już", bydle jest dość ciężkie i pasowane niemal na styk, a dodatkowo ruchy utrudniają stosy kabli). Do wywleczonego przyłożyłem kapelusz i wtedy spłynęło na mnie... oświecenie.
    - zaraz, zaraz - pomyślałem ...
  2. Grzejniki pod oknami dachowymi

    Już prawie wszystkie grzejniki pod oknami balkonowymi zostały zamontowane. Pod każdy z nich została zrobiona konstrukcja z profili metalowych obudowana płytą kartonowo-gipsową. W miejscu montażu wieszaków utrzymujących grzejnik znajdują się dodatkowe metalowe profile. Wieszaki przytwierdzone zostały przez płytę do profilu są za pomocą masywnych śrub molly. Dodatkowo w miejscy w którym ze ścianki wychodzą rurki między dwoma profilami metalowymi zamocowano drewnianą łatę. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: grzejnik, okna dachowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Nowe ?ó?ka dla b?ków :)

    Dziś chłopaki dostali nowe łóżka.
    Koniec ze spaniem na naszym starym, małżeńskim łożu.
    Od dziś spanie oddzielne, bez awantur o kołdrę

    Sprawdzają czy wygodnie:


    I łóżka gotowe na śpiochów:


    Mają jak u Bolka ...
  4. C131a czyli Delikatny z "małymi" zmianami Anety i

    Coś mi ucina zdjęcia - mam nadzieję, że to tylko kwestia wyświetlania na moim komputerze.

    Czas chyba na więźbę:


    I trochę z boku:


    Oczywiście konstrukcja dachu nie była wystarczająca w projekcie więc cieśla musiał ją delikatnie "podrasować" dając dwie dodatkowe beleczki 25x30 do podtrzymania ...
  5. C131a czyli Delikatny z "małymi" zmianami Anety i

    Ciąg dalszy zmagań ...

    Ściany rosną ... i zaczynamy kominy:


    Przygotowania do lania stropu:


    Budynek od frontu:


    Terriva:


    Labirynt drucików: ...
Strona 1 z 3